• Informacje na temat:

  przedszkole jak otworzyć

Artykuły na temat: przedszkole jak otworzyć
 • ...dofinansowanie z Funduszu Pracy, PFRON-u bądź unijne. Nawet do 20 tys. zł na osobę. Spółdzielnia może działać w każdej branży. W jej ramach może Pani otworzyć klub przedszkolaka, kawiarnię lub...

 • Energa uruchomiła pierwszy carsharing aut elektrycznych

  Energa uruchomiła w Gdańsku usługę wynajmu samochodów, w której dostępne są jedynie auta elektryczne. To pierwsza taka usługa w Polsce. Cena za wypożyczenie "elektryka" zależy od modelu i waha się od 27 do 35 zł za godzinę - bez limitu przejechanych kilometrów. Energa zapowiada, że w ciągu dwóch lat otworzy jeszcze cztery takie carsharingowe HUB-y.

 • Mama na rynku pracy

  Jak wynika z badania Pracuj.pl „Specjaliści na rynku pracy” dla niemal 40 proc. aktywnych zawodowo kobiet równowaga między pracą a życiem osobistym jest istotna przy wyborze nowego pracodawcy, a dla 13 proc. brak takiej równowagi jest powodem dla którego poszukują nowej pracy. Pracuj.pl sprawdził czego jeszcze kobiety oczekują od pracodawcy i na jakie udogodnienia mogą liczyć pracujące mamy.

 • Złoty szybko traci na wartości. To reakcja na wybory

  Złoty szybko traci na wartości, to pierwsza rynkowa reakcja na wyniki wczorajszych wyborów. Kandydat PiS Andrzej Duda uzyskał 52,0 proc. głosów, pokonując popieranego przez PO urzędującego prezydenta Bronisława Komorowskiego (48,0 proc.) - wynika z sondażu Ipsos dla TVP, TVN24 i Polsat News.

 • Biznes na peryferiach

  Międzynarodowe korporacje wcale nie muszą mieć swoich oddziałów w centrach miast. Peryferyjna lokalizacja odpowiada takim gigantom jak Shell, HSBC czy Amway. Mieszczą się one w Kraków Business Park, który jest oddalony o 13 kilometrów od centrum. Docelowo ma tu pracować 15 tysięcy osób.

 • Mieszkanie na start dla 30 tysięcy polskich rodzin

  Specustawa mieszkaniowa "realizuje obietnice społeczne rządu" - zapowiedział na briefingu prasowym Artur Soboń, wiceminister inwestycji i rozwoju. Zdaniem wielu ekspertów, nowe przepisy dadzą znacznie większe pole inwestorom i unieważnią miejscowe plany przestrzenne.

 • Forte wybudowało w Suwałkach fabrykę płyt wiórowych

  Fabryka powstała na obrzeżach Suwałk. Zaczęła produkcję w lutym tego roku. To największa fabryka w tym mieście, która zatrudni 600 osób. Teraz pracuje tam 240 pracowników.  Jak poinformował prezes(...) - powiedział Formanowicz. Forte 1 września otworzy także w Suwałkach dwujęzyczne przedszkole dla dzieci swoich pracowników. Spółka uczestniczy również w programie klas patronackich w suwalskich...

 • Korpomarnotrawni: Rzucili korporacje, teraz do nich wracają

  Rzucali korporacje, bo mieli dość wyniszczającej pracy lub marzyły im się własne biznesy. Teraz do nich wracają.

 • Setki tysięcy Ukraińców to za mało. Demograficzna bomba na rynku pracy tyka

  ...niepokój. Pracownika zatrudnię od zaraz Przedsiębiorcy zaczynają wśród najważniejszych barier rozwoju wymieniać rosnące problemy ze znalezieniem odpowiednich pracowników. Z badań, jakie cyklicznie(...) wykwalifikowanych, ale coraz częściej jakichkolwiek rąk do pracy to dopiero wierzchołek góry lodowej, do której zbliża się polska gospodarka. Przed nami demograficzna góra lodowa Eksperci...

 • Ubezpieczenia? Możemy mieszkać tam, gdzie chcemy? Cieszmy się tym, co mamy

  Nie musimy mieć dzieci. Możemy mieszkać, gdzie chcemy. Na starość dostaniemy tyle, ile odłożyliśmy. Własność prywatna górą. Na razie te zdania są prawdziwe, ale tak nie musi być wiecznie.