• Informacje na temat:

  przedszkole niepubliczne jak założyć

Artykuły na temat: przedszkole niepubliczne jak założyć
 • Ponad milion rodzin złożyło już wniosek o przyznanie świadczenia wychowawczego. Zobacz, jak nie paść ofiarą oszustów.

 • Beata Szydło: Program 500+ także dla najbogatszych to "temat do dyskusji"

  - To jest dobry temat do dyskusji - tak premier Beata Szydło odpowiedziała we wtorek na pytanie, czy 500 zł na drugie i kolejne dziecko dostaną także najbogatsi. Jak mówiła, choć rząd jest przygotowany na "realizację finansową" projektu w obecnym założeniu, to jest ciekawa innych propozycji.

 • Urlop macierzyński, cały czas poświęcony dziecku, a potem obawa: jak wrócić do pracy, czy nadal jestem profesjonalistką? Eksperci mówią: macierzyństwo to też zysk w karierze! Bo wiele uczy. Dzięki dzieciom Ola jest lepszą szefową, a Kasia założyła firmę. Jak dostrzec zalety bycia mamą zawodowcem? Jak je wykorzystać?

 • Polska staje się demograficzną pustynią

  Spróbujmy sobie wyobrazić, jak się będzie żyło w naszych miasteczkach i wsiach, jeśli w tym tempie co obecnie będzie ubywać ludzi. Samorządów nie będzie stać na utrzymanie infrastruktury, by choćby odśnieżać drogi, więc karetka pogotowia nie dojedzie - mówi w wywiadzie prof. Romuald Jończy.

 • Płaca minimalna w przyszłym roku co najmniej o 88 zł wyższa

  ...- Płaca minimalna musi wzrosnąć zgodnie z ustawą i na pewno wzrośnie. Natomiast jest pytanie, jak wysoka będzie od 2014 r., bo minimalnie musi wzrosnąć o 88 złotych, co wynika z założeń do(...) 3 proc. zatrudnionych. Jak podkreśla Rogowiecki, jego podniesienie nie przełoży się w dużym stopniu na pobudzenie konsumpcji. Poziom płacy minimalnej jest jednak istotny, bo od jej wysokości zależy...

 • Warburg-HIH Invest Real Estate (Warburg-HIH Invest), niemiecka firma zarządzająca funduszami nieruchomościowymi, podpisał przedwstępną umowę zakupu biurowca Sagittarius Business House we Wrocławiu dla funduszu zarządzanego w imieniu swoich inwestorów instytucjonalnych. Biurowiec jest jeszcze w trakcie budowy, jej zakończenie jest planowane na pierwszy kwartał 2018 r.

 • ...w publicznych, jak i niepublicznych przedszkolach, szkołach i placówkach kształcenia ustawicznego. Dostaną je również ci, którzy pracują w młodzieżowych ośrodkach wychowawczych, specjalnych ośrodkach szkolno(...) określony wiek – w latach 2015-2016 jest to 55 lat dla kobiet i 56 lat dla mężczyzn. Później wymagany wiek będzie się wydłużał aż do 2033 r., kiedy będą pracowali już do ustawowego wieku emerytalnego. Jak...

 • Rząd zajmie się projektem podwyższającym kwotę wolną w PIT do 8 tys. zł

  Dzisiaj rząd zajmie się projektem m.in. podwyższającym kwotę wolną od podatku do 8 tys. zł z obecnych 6,6 tys. - przewiduje porządek obrad posiedzenia rady ministrów. Zaproponowano też wprowadzenie szeregu rozwiązań, których celem jest uszczelnienie CIT.

 • Nasze szkoły nie uczą, wręcz niszczą

  Przedstawiciele politycznej elity, a także niektórzy prezydenci największych polskich miast twierdzą, że budujemy gospodarkę opartą na wiedzy. W jakim miejscu znajdujemy się w tej chwili, jeżeli chodzi o dążenie do tego celu? Z Grażyną Drażbą-Derdej rozmawia Roman Mańka.

 • Sejm uchwalił budżet na 2018 r.; deficyt nie przekroczy 41,5 mld zł

  Sejm uchwalił w czwartek budżet na 2018 r. z deficytem nieprzekraczającym 41,5 mld zł. Z rozpatrzonych około 400 poprawek przegłosowano kilkadziesiąt przygotowanych przez PiS i jedną ponadpartyjną - podpisaną przez przedstawicieli wszystkich klubów. W przypadku nieotrzymania przez prezydenta ustawy budżetowej w ciągu czterech miesięcy od dnia przedłożenia projektu ustawy Sejmowi prezydent ma 14 dni za zdecydowanie o skróceniu kadencji Sejmu i rozpisaniu przedterminowych wyborów do parlamentu....