• Informacje na temat:

  przegladarka skierowan

Artykuły na temat: przegladarka skierowan
 • Jak uzyskać skierowanie do sanatorium

  Skierowania są realizowane według kolejności zgłoszeń. Niestety, czas oczekiwania na miejsce może wynieść nawet 2 lata, więc nie należy zwlekać ze złożeniem wniosku. Po skierowanie możemy iść do każdego lekarza zatrudnionego w placówce, która ma podpisaną umowę z NFZ. Dokument zatwierdza oddział wojewódzki funduszu, któremu podlega ta placówka. Skierowanie wystawione przez lekarza w gabinecie...

 • UKE: Ponad 4,2 tys. wniosków o interwencję

  Coraz więcej konsumentów wygrywa w sporach ze swoimi operatorami. Jak podał Urząd Komunikacji Elektronicznej, najczęściej narzekamy na wprowadzenie w błąd przez przedstawiciela handlowego lub niedotrzymanie warunków umowy operatora telekomunikacyjnego.

 • Raport bieżący nr 97/2005 Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd spółki Netia SA ("Netia") informuje...

 • mBank, detaliczne ramię BRE Banku SA, otrzymał Godło Promocyjne w konkursie "Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców".

 • Wirtualną wypożyczalnię filmów może uruchomić nawet mały operator telekomunikacyjny. Stacja czołowa, multiplekser, koder, dekoder, router... Tyle urządzeń wystarczy do stworzenia sprawnej platformy cyfrowej telewizji w sieciach telekomunikacyjnych.

 • Banki będą zamykać swoje oddziały. Spada liczba klientów odwiedzających placówki banków

  To będzie rok rozwoju bankowości cyfrowej - twierdzi Chris Skinner, prezes The Financial Services Club. Dziś bardzo szybko rozwija się ona w krajach skandynawskich. Efektem tego jest spadek liczby klientów odwiedzających oddziały, a co za tym idzie, również liczby tradycyjnych placówek. - To radykalne odejście od tego, czym bankowość była dawniej. Teraz obserwujemy proces automatyzacji kontaktów klienta z bankiem - wyjaśnia Skinner.

 • Bezpieczne e-fakturowanie w chmurze

  Według badań jednym z głównych powodów, dla których przedsiębiorcy w Polsce nie korzystają z fakturowania online jest obawa o bezpieczeństwo i utratę ich danych.

 • Jak płacić za zakupy w sieci?

  Wskutek kryzysu coraz ważniejszym kryterium wyboru przy zakupach stała się cena, w wyniku czego konsumenci chętniej korzystają z handlu w Internecie. Nie należy przy tym jednak zapominać o bezpieczeństwie takich transakcji.