• Informacje na temat:

  przejęciem bgż

Artykuły na temat: przejęciem bgż
 • Władze spółek droższe o jedną piątą. Ile w 2017 roku zarobili prezesi banków?

  ...lata 2012-2016. Druga osoba, która jest wysoko na liście najlepiej zarabiających finansistów, to Przemysław Gdański. W Banku BGŻ BNP Paribas, którym kieruje od początku listopada ub.r., zarobił 321 tys(...) otrzymali odprawy. Natomiast wynagrodzenia zmienne za 2016 r. to "wartości uwzględniające wypłatę premii rocznej 2016 oraz bonusu transakcyjnego w związku z przejęciem wydzielonej części banku BPH...

 • Bank BGŻ BNP Paribas przejmuje SKOK Rafineria

  Bank BGŻ BNP Paribas S.A. na podstawie decyzji Komisji Nadzoru Finansowego ("KNF") z dnia 18 maja br., przejmuje Spółdzielczą Kasę Oszczędnościowo-Kredytową Rafineria ("Kasa").

 • Moc dyplomu z bankowości

  ...i BGŻ, teoretycznie trzy języki, skończone studia, wymiana w Niemczech, ale to nic nie znaczy. W dodatku powiedziano mi, że jestem młoda, więc plany zmieniają mi się co pół roku i nie wiadomo, czy warto...

 • Bank BGŻ BNP Paribas formalnie zakończył proces przejęcia podstawowej działalności Raiffeisen Bank Polska.

 • Doradca na bank

  ...poszukują ekspertów ds. IT. Informatycy są pożądani tym bardziej, że na rynek wchodzą kolejne banki internetowe - ostatnio ruszył BGŻ Optima, a przed nami premiera Zuno, należącego do austriackiej grupy...

 • Trudny rok BNP pod znakiem przejęcia BGŻ

  Grupa kapitałowa BNP Paribas Bank Polska SA ("Grupa") osiągnęła w 2014 roku zysk po opodatkowaniu w wysokości 103,2 mln PLN, tj. wyższy o 0,9% w porównaniu z rokiem 2013. Bez uwzględnienia wpływu kosztów poniesionych w 2014 roku związanych z zamiarem połączenia Banku Gospodarki Żywnościowej SA z BNP Paribas Bankiem Polska SA, zysk po opodatkowaniu wzrósłby o 6,7% (+6.9 mln PLN).

 • Grupa Kapitałowa Banku BGŻ BNP Paribas zaprezentowała wyniki finansowe za rok 2016.

 • Grupa Kapitałowa Banku BGŻ BNP Paribas SA w pierwszych trzech kwartałach 2018 r. wypracowała 319,5 mln zł zysku netto, czyli o 38,6 proc. więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. W samym III kw. zysk wyniósł 130,9 mln zł, czyli o 26,9 proc. więcej niż II kw.

 • Bank BGŻ BNP Paribas kupi podstawową działalność Raiffeisen Bank Polska za 3,25 mld zł

  Bank BGŻ BNP Paribas kupi podstawową działalność Raiffeisen Bank Polska od Raiffeisen Bank International AG za 3,25 mld zł. Zamknięcie transakcji przewidywane jest w IV kwartale 2018 roku, a fuzja operacyjna w 2019 roku - poinformował bank w komunikacie.

 • Zysk netto Grupy Kapitałowej Banku BGŻ BNP Paribas w 2018 r. wyniósł 360,4 mln zł i był wyższy o 28,8% r/r. Wynik zawiera efekt rozliczenia transakcji przejęcia działalności podstawowej Raiffeisen Bank Polska (RBPL) oraz koszty prowadzonej integracji. Po wyłączeniu efektów rozliczenia transakcji oraz kosztów integracji dynamika zysku netto wyniosłaby ok. 57,0% r/r.