• Informacje na temat:

  przelew na konto z karty kredytowej

Artykuły na temat: przelew na konto z karty kredytowej
 • ...obciążenie kredytowe klienta. Jeśli więc łączny limit karty kredytowej i ROR-u wynosi 6 tys. zł, to do zobowiązań miesięcznych dołożone zostanie od 210 do 300 zł. Kwota ta pomniejszy potencjalną(...) kredytowej klientów o przeciętnych dochodach. Jak więc poprawić swoją zdolność kredytową? Dobrze jest przed złożeniem wniosku kredytowego spłacić inne kredyty lub zamknąć niewykorzystywane limity kredytowe...

 • Banki każą słono płacić za nasze pomyłki

  Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że drobna pomyłka podczas realizowania przelewu może drogo kosztować. Expander zwraca uwagę, że jeśli zamiast na swoje konto oszczędnościowe przekażemy pieniądze na rachunek walutowy, to możemy stracić ponad 900 zł. Kilkadziesiąt złotych może kosztować błąd w sposobie realizacji przelewu lub w kwocie spłaty karty kredytowej.

 • Od połowy ubiegłego roku wprowadzany jest w bankach system przelewów natychmiastowych Express ELIXIR, który pozwala na transfer środków z jednego konta na drugie w kilkanaście sekund.

 • Od rynkowej premiery Konta Jakie Chcę minął nieco ponad rok, a już przeszło 1 mln osób wybrało flagowy rachunek Santander Bank Polska.

 • Wszystko o kartach kredytowych. Pamiętaj o terminowej spłacie

  ..., by nie wypłacać przy jej użyciu pieniędzy z bankomatu, bo taka operacja kosztuje kilka-kilkanaście złotych. Warto wybrać taki termin spłaty karty kredytowej, który przypada krótko po dniu(...). dnia miesiąca, to dzień spłaty karty kredytowej powinien przypadać na początek kolejnego miesiąca. To oznacza że należy wybrać dzień generowania wyciągu w pierwszej połowie miesiąca, gdyż po około...

 • Parlament Europejski poparł przepisy, które umożliwiają niezależnym od banków operatorom oferowanie usług płatniczych, które teraz realizujemy zwykle przez karty kredytowe. Dzięki autoryzowanemu dostępowi, będą oni mogli dokonywać płatności bezpośrednio z naszego konta.

 • ..., jeśli regularnie przelewasz pieniądze na konto kogoś z rodziny, spłacając np. nieformalną pożyczkę. Na jaką pożyczkę cię stać?

 • Bank musi zaoferować darmowe konto

  Od 8 sierpnia banki i SKOK-i muszą udostępnić klientom darmowe konta (tzw. podstawowy rachunek płatniczy). To wymóg ustawy o usługach płatniczych, która z kolei jest efektem unijnej dyrektywy. Wprowadzenie takiego rachunku ma zmniejszyć tzw. wykluczenie finansowe, ale w takich kontach za darmo będzie można wykonać jedynie podstawowy pakiet transakcji.

 • Jak uniknąć ukrytych opłat za konto

  .... •Jeśli jakakolwiek opłata ściągnięta z naszego konta budzi wątpliwości, składajmy w banku pisemną reklamację. Wszystkie te sposoby pomogą nam uniknąć sytuacji, w których za darmowe konto musimy niemało(...) pieniądze, też strzeżmy się pułapki. Przykład 1.: bez opłat może być jedynie wypłata z bankomatu należącego do banku, w którym mamy konto. Natomiast, gdy pobierzemy pieniądze z bankomatu innego banku...

 • Pieniądze z karty szybsze i tańsze od pożyczki gotówkowej

  Zadłużenie na kartach kredytowych, uznawane zazwyczaj za wyjątkowo drogie, staje się jednym z atrakcyjniejszych. Kolejne obniżki stóp procentowych już za chwilę sprawią, że maksymalne odsetki od kredytu na plastiku spadną z 16 do 14, albo nawet 13 proc.