• Informacje na temat:

  przelew z karty debetowej na konto

Artykuły na temat: przelew z karty debetowej na konto
 • ...? Rachunek bankowy jest darmowy, jeśli bank nie pobiera: opłat za jego prowadzenie i za obsługę karty debetowej oraz opłat za przelewy internetowe i za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Ale(...) z zewnętrznego źródła. Natomiast gdy klient chce robić przelewy na to „darmowe” konto z innego swojego rachunku, to może się okazać, że to nie zwolni go z opłat za konto. Bank obiecuje, że konto...

 • Karta debetowa czy kredytowa?

  Plastikowy pieniądz na dobre wyparł tradycyjne metody płatności. Posługujemy się zazwyczaj kartami kredytowymi oraz debetowymi. Wbrew pozorom te karty nie są identyczne. Co je różni i jaką warto mieć w swoim portfelu?

 • 5 powodów, dla których warto posiadać konto internetowe

  ...bezgotówkowa miesięcznie (przy użyciu karty debetowej) może całkowicie zwolnić nas z opłat za korzystanie z bankowości elektronicznej, w tym także za samodzielne wykonywanie przelewów. Dla kontrastu(...) konta internetowe oferują nie tylko darmowe przelewy, ale i inne, dodatkowe udogodnienia, np. bezpłatne karty debetowe czy zwolnienie z prowizji przy wypłacie gotówki z obcych bankomatów. Oczywiście...

 • Bank musi zaoferować darmowe konto

  Od 8 sierpnia banki i SKOK-i muszą udostępnić klientom darmowe konta (tzw. podstawowy rachunek płatniczy). To wymóg ustawy o usługach płatniczych, która z kolei jest efektem unijnej dyrektywy. Wprowadzenie takiego rachunku ma zmniejszyć tzw. wykluczenie finansowe, ale w takich kontach za darmo będzie można wykonać jedynie podstawowy pakiet transakcji.

 • Zanim założymy konto osobiste, zastanówmy się, na jakich usługach nam najbardziej zależy. Czy będziemy dokonywać płatności w oddziale banku, czy przez internet lub telefon? Czy dużo przelewów będziemy robić w miesiącu? Czy planujemy ustanowić zlecenia stałe lub polecenia zapłaty? Jak często będziemy płacić kartą?

 • Prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej wymusza konieczność założenia konta bankowego. Dzięki niemu można w wygodny sposób rozliczyć się z dostawcami i klientami. Który rachunek bankowy wybrać?

 • Kapitalne Konto, na które każdego miesiąca wpływać będą świadczenia z ZUS, przez dwa lata nie będą ponosić opłat za jego prowadzenie. Bank nie pobierze też żadnych opłat za przelewy krajowe wykonywane w oddziale banku, przez telefon czy internet, wypłatę gotówki z bankomatów na terenie całego kraju, zlecenia stałe i polecenia przelewu. Bezpłatne jest też wydanie, obsługa i wznowienie karty płatniczej do...

 • Własne konto bankowe uczy dzieci gospodarowania pieniędzmi

  Dzięki kontom bankowym i kartom przedpłaconym dla najmłodszych dziecko może mieć stały dostęp do pieniędzy, dysponując jednak wyłącznie sumą wyznaczoną przez rodziców. Jest to przydatne zwłaszcza podczas wyjazdów, gdy dziecko jest z dala od rodziców. Konta bankowe to także dobry sposób na naukę oszczędzania i gospodarowania kieszonkowym.

 • Jak korzystać z pieniędzy na koncie

  Każda z nas ma konto w banku, ale czy umiemy korzystać z niego oszczędnie?

 • Firmowe konto za zero to na rynku rzadkość

  Obecnie na rynku konto bez żadnych opłat oferują tylko dwa banki, Idea Bank i Deutsche Bank Polska. Pozostałe każą sobie płacić za rachunek albo przynajmniej pobierają opłaty za dostęp do gotówki.