• Informacje na temat:

  przynosi zyski

Artykuły na temat: przynosi zyski
 • Raport MOP: Miliardowe zyski z pracy niewolniczej

  Co najmniej 150 mld dolarów zysków rocznie przynosi na całym świecie praca niewolnicza, szacuje ONZ. Blisko 21 mln ludzi musi harować wbrew swojej woli.

 • Marketing sportowy przynosi wielkie zyski firmom

  Kampanie z udziałem sportowców przynoszą większą sprzedaż produktów i usług nawet o 30 procent. Marki coraz częściej wykorzystują wizerunek sportowców bo to się opłaca.

 • Elastyczny czas pracy: Ile godzin powinniśmy pracować?

  Szwedzi testują sześciogodzinny dzień pracy wśród pracowników biurowych i udowadniają, że takie rozwiązanie przynosi korzyści dla obu stron. Co ważne, skrócenie dnia pracy nie było związane(...) efektywność, niższe koszty i rosnące zyski.

 • Moda na dietę bezglutenową przynosi niezłe zyski

  - Wszystko wskazuje na to, że moda na żywność bezglutenową wśród osób, które nie cierpią na nietolerancję glutenu, czyli celiakię, przeminie, ale i tak rynek będzie rósł - czytamy w "Pulsie Biznesu". Okazało się jednak, że nie jest to dieta dla zdrowych.

 • PGG: Spełnienie żądań płacowych związków oznaczałoby ponad 200 mln zł straty w 2018 r.

  ...biznesowym i powinna generować zysk. Obecnie - jak mówił - firma przynosi zyski, podczas gdy jeszcze półtora roku temu tworzące ją kopalnie generowały 1,6 mld zł strat. - Teraz firma ma zyski...

 • Środa niewątpliwie należy do byków. Niemal cała tablica z wynikami światowych indeksów giełdowych świeci się na zielono i na wielu rynkach zostały zanotowane nowe historyczne rekordy. W przypadku Wall Street jest to głównie zasługa niezłych wyników spółek w rozpoczynającym się sezonie wyników za III kwartał. Inwestorzy na GPW także wyczekują raportów finansowych.

 • Jeśli chcemy, by nasze oszczędności były w 100 proc. bezpieczne i przynosiły nam zyski, mamy trzy możliwości: klasyczne lokaty bankowe, konta oszczędnościowe oraz obligacje Skarbu Państwa.

 • Koniec sprzątania w Integerze po wojnie z pocztą. Na razie zysków brak

  Nie udało się zbudować globalnej sieci paczkomatów. Firma stała się jednak znaczącym graczem na rynku usług kurierskich. Została zrestrukturyzowana, ale na razie nie przynosi zysków.

 • ...szkodzi. W jej obecnej firmie liczy się zachowanie równowagi między życiem zawodowym a osobistym. Jak się okazuje, przynosi ono koncernowi zyski. Bo zadowoleni z rodzin, czasu wolnego i pasji(...). I pomyśleć, że kiedyś nie umiała się odezwać stanowczo do 12-latków. Dziś jest już zaprawiona w bojach z trzema niesfornymi istotami, z których każda chce czegoś innego. Swoim uczniom Kasia przynosi...

 • Polska wśród krajów, w których wynajmowanie mieszkania przynosi największy zysk

  Polska jest krajem, w którym opłaca się wynajmować mieszkania. Wysokie ceny najmu rekompensują wydatek na zakup nieruchomości.