• Informacje na temat:

  psycholog zarobki

Artykuły na temat: psycholog zarobki
 • Przekwalifikowany psycholog zarabiał o 1,5 tys. zł więcej

  Zgodnie z Ogólnopolskim Badaniem Wynagrodzeń przeprowadzonym przez firmę Sedlak & Sedlak w 2013 roku, psycholog pracujący na stanowisku specjalisty ds. rekrutacji zarabiał przeciętnie o 1,5 tys. zł więcej niż ten, który pozostał w swoim zawodzie. Wiedza psychologiczna najbardziej ceniona była w dziale marketingu - zatrudnieni otrzymywali przeciętnie 6,5 tys. zł brutto miesięcznie. Z kolei...

 • Surmacz: W PAP jest dramatycznie źle. Dziennikarze zarabiają mniej niż kasjerka Biedronki

  Dziennikarz agencji zarabia mniej niż kasjerka Biedronki - mówi w wywiadzie dla "Dziennika Gazety Prawnej" prezes Polskiej Agencji Prasowej Wojciech Surmacz.

 • Praca w Norwegii tylko dla mężczyzn?

  ...się przebić, nawet jeśli ma się wykształcenie i zna język. - Znam mnóstwo konkretnych historii, bo jestem trochę jak psycholog. Ludzi przychodzą do fryzjera i opowiadają o swoim życiu - śmieje się(...) w granicach od 120 do 160 koron na godzinę. Oczywiście brutto. - Pracodawcy dobrze wiedzą, że dostajemy też napiwki i dlatego zaniżają stawki - wyjaśnia. Męski raj? Dobre zarobki, pomoc socjalna...

 • Połowa naszego społeczeństwa z tytułem magistra!

  Polacy to jeden z najlepiej wykształconych narodów na świecie. W 2017 roku już 50 procent naszego społeczeństwa będzie mieć tytuł magistra. Wykształcenie nie idzie jednak w parze z wiedzą.

 • Jak osiągnąć równowagę pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym?

  Polacy są generalnie zadowoleni ze swojej pracy, a czynnikiem stresogennym są dla nich głównie zarobki i wizja utraty pracy.

 • Coraz częściej mieszkamy z rodzicami. Dlaczego młodzi zostają w domach?

  44 proc. młodych Polaków i 17 proc. małżeństw nie zakłada własnego gospodarstwa domowego.

 • Plotki: „Słyszałaś, wyrzucili Aśkę?”. Biurowa panika: „Od jesieni w firmie zwolnienia!”. Takie czasy. Pracę może stracić każdy. Tragedia? To zależy od nas. Można mieć wyjście awaryjne, zmienić zawód. Ale… na jaki? I jak się do tego zabrać? Sprawdzę, czy to możliwe, a pomogą mi specjaliści od planowania kariery, psycholog i coach.

 • Ponad 40 proc. Polaków ma problemy z pieniędzmi. Nie zawsze wystarcza im do pierwszego

  42 proc. Polaków czasami nie starcza pieniędzy do kolejnej wypłaty - wynika z badania Finansowy Barometr ING. To nie najgorszy wynik: średni odsetek w innych badanych krajach Europy jest wyższy. Co zatem robimy, gdy widzimy, że zaczyna nam nie starczać pieniędzy? Najczęściej wcale nie biegniemy od razu po pożyczkę. Zwykle (78 proc. badanych) po prostu ograniczamy wydatki.

 • Kobiety na polskim rynku pracy

  Wynagrodzeń i porównaj swoje zarobki z innymi. Wypełnij ankietę! Redakcja: rynekpracy.pl, wynagrodzenia.pl - - - - - - Kobiety do zwolnienia Kobiety zdecydowanie częściej tracą pracę(...) częściej chciałyby one, żeby to ich syn, a nie córka został informatykiem. Swoje córki matki widziałaby głównie w zawodach związanych z wykształceniem humanistycznym, takich jak psycholog, socjolog...

 • Zmiany w dotacji. Prywatne szkoły dostaną po kieszeni

  Od stycznia właścicielom niesamorządowych placówek oświatowych nie będzie się opłacać przyjmowanie dzieci z orzeczeniami o specjalnych potrzebach.