• Informacje na temat:

  psycholog zarobki

Artykuły na temat: psycholog zarobki
 • Przekwalifikowany psycholog zarabiał o 1,5 tys. zł więcej

  Zgodnie z Ogólnopolskim Badaniem Wynagrodzeń przeprowadzonym przez firmę Sedlak & Sedlak w 2013 roku, psycholog pracujący na stanowisku specjalisty ds. rekrutacji zarabiał przeciętnie o 1,5 tys. zł więcej niż ten, który pozostał w swoim zawodzie. Wiedza psychologiczna najbardziej ceniona była w dziale marketingu - zatrudnieni otrzymywali przeciętnie 6,5 tys. zł brutto miesięcznie. Z kolei...

 • Surmacz: W PAP jest dramatycznie źle. Dziennikarze zarabiają mniej niż kasjerka Biedronki

  Dziennikarz agencji zarabia mniej niż kasjerka Biedronki - mówi w wywiadzie dla "Dziennika Gazety Prawnej" prezes Polskiej Agencji Prasowej Wojciech Surmacz.

 • Praca w Norwegii tylko dla mężczyzn?

  ...się przebić, nawet jeśli ma się wykształcenie i zna język. - Znam mnóstwo konkretnych historii, bo jestem trochę jak psycholog. Ludzi przychodzą do fryzjera i opowiadają o swoim życiu - śmieje się(...) w granicach od 120 do 160 koron na godzinę. Oczywiście brutto. - Pracodawcy dobrze wiedzą, że dostajemy też napiwki i dlatego zaniżają stawki - wyjaśnia. Męski raj? Dobre zarobki, pomoc socjalna...

 • Połowa naszego społeczeństwa z tytułem magistra!

  Polacy to jeden z najlepiej wykształconych narodów na świecie. W 2017 roku już 50 procent naszego społeczeństwa będzie mieć tytuł magistra. Wykształcenie nie idzie jednak w parze z wiedzą.

 • Jak osiągnąć równowagę pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym?

  Polacy są generalnie zadowoleni ze swojej pracy, a czynnikiem stresogennym są dla nich głównie zarobki i wizja utraty pracy.

 • Coraz częściej mieszkamy z rodzicami. Dlaczego młodzi zostają w domach?

  44 proc. młodych Polaków i 17 proc. małżeństw nie zakłada własnego gospodarstwa domowego.

 • Plotki: „Słyszałaś, wyrzucili Aśkę?”. Biurowa panika: „Od jesieni w firmie zwolnienia!”. Takie czasy. Pracę może stracić każdy. Tragedia? To zależy od nas. Można mieć wyjście awaryjne, zmienić zawód. Ale… na jaki? I jak się do tego zabrać? Sprawdzę, czy to możliwe, a pomogą mi specjaliści od planowania kariery, psycholog i coach.

 • Zmiany w dotacji. Prywatne szkoły dostaną po kieszeni

  Od stycznia właścicielom niesamorządowych placówek oświatowych nie będzie się opłacać przyjmowanie dzieci z orzeczeniami o specjalnych potrzebach.

 • Kobiety na polskim rynku pracy

  Wynagrodzeń i porównaj swoje zarobki z innymi. Wypełnij ankietę! Redakcja: rynekpracy.pl, wynagrodzenia.pl - - - - - - Kobiety do zwolnienia Kobiety zdecydowanie częściej tracą pracę(...) częściej chciałyby one, żeby to ich syn, a nie córka został informatykiem. Swoje córki matki widziałaby głównie w zawodach związanych z wykształceniem humanistycznym, takich jak psycholog, socjolog...

 • Polacy stawiają na mieszkania na własność

  Polacy bardzo cenią własność nieruchomości. Posiadanie mieszkania do życia oznacza dla nich posiadanie go na własność. Prawdopodobnie ten czynnik przesądza o tym, że rynek najmu jest u nas stosunkowo słabo rozwinięty. Wynajmowanie mieszkań traktujemy jako sytuację przejściową, a nie sposób na życie. To różni nas od niektórych społeczeństw Europy Zachodniej.