• Informacje na temat:

  putin to kto

Artykuły na temat: putin to kto
 • Putin grozi odcięciem gazu Ukrainie!

  Ukraińska przedpłata za rosyjski gaz starczy na trzy, cztery dni. Potem Gazprom zakręci kurek - zagroził prezydent Rosji Władimir Putin. - To będzie oznaczało problemy z tranzytem do Europy - oświadczył Putin. Wyraził też nadzieję, że "do tego nie dojdzie".

 • Putin: Nord Stream 2 zostanie urzeczywistniony

  Prezydent Rosji Władimir Putin oświadczył, że gazociąg Nord Stream 2 zostanie urzeczywistniony. Putin oznajmił, że mimo sprzeciwu Polski żaden z uczestników nie wycofał się z projektu.

 • Rosja na kroplówce surowców. Putin zadowolony

  Rosja to nowoczesny kraj, a spadek wartości rubla jest właściwie korzystny, twierdzi prezydent Putin. Eksperci niezupełnie się z tym zgadzają, wskazując na kruchość podstaw rosyjskiej gospodarki.

 • Donald Trump zmieni naszą przyszłość

  Nowy prezydent Stanów Zjednoczonych prawdopodobnie zburzy nasz dość wyidealizowany i raczej naiwny sposób postrzegania współczesności.

 • Trump podkreślili wagę kontaktów biznesowych

  Trump przeprowadził w sobotę rozmowy z prezydentem Rosji Władimirem Putinem, prezydentem Francji Francois Hollande'em, kanclerz Niemiec Angelą Merkel, premierem Japonii Shinzo Abe i szefem rządu Australii Malcolmem Turnbullem.

 • Igrzyska w Soczi zamieniają się w teatr absurdu

  Mieliśmy Nikitę Chruszczowa, co chciał siać kukurydzę na Północy. Teraz mamy Władimira Putina, który chce urządzić zimowe igrzyska w tropikach - tak rosyjscy internauci podsumowują wielki PR-owski projekt Kremla, jakim stała się olimpiada w Soczi. Słynąca ze srogich zim Rosja kupuje armatki śnieżne w Izraelu i wydaje grube miliony dolarów na przechowanie zeszłorocznego śniegu. Wszystko dlatego że

 • Jako "absolutną niespodziankę" dla rynku określa w czwartek prasa rosyjska transakcję sprzedaży 19,5 proc. akcji koncernu Rosnieft konsorcjum katarskiego funduszu państwowego i grupy Glencore. Analitycy cytowani przez media uważają transakcję za korzystną.

 • Sawczenko: Na Ukrainie doszło do ekonomicznego ludobójstwa

  - To, co się dzieje dziś na Ukrainie można nazwać ekonomicznym ludobójstwem. W ostatnich latach wymarło więcej ludzi, więcej ludzi doprowadzono na skraj nędzy niż podczas wojny - mówi w wywiadzie dla "DGP" Nadia Sawczenko.

 • Czy Moskwa może pomóc Grecji?

  Grecki premier Cipras decyduje się na złożenie wizyty w Moskwie w chwili, gdy jego kraj stoi u progu bankructwa. Obserwatorzy twierdzą, że i Moskwa i Ateny chcą w ten sposób przydać sobie wagi wobec UE.

 • Polska kupuje ropę od terrorystów? To propaganda Moskwy

  Rosja próbuje przedstawiać dostawy ropy z Bliskiego Wschodu w negatywnym świetle, ostrzegając, że surowiec z tego regionu może pochodzić od Państwa Islamskiego - zwraca uwagę w komentarzu dla Forsal.pl Wojciech Jakóbik, analityk sektora energetycznego.