• Informacje na temat:

  pytania na prawo jazdy kategoria b

Artykuły na temat: pytania na prawo jazdy kategoria b
 • ...w internecie (np. http://www.prawojazdy.com.pl/symulator). W internecie znajdziemy też strony, które odpłatnie oferują dostęp do nowych zestawów testowych. Pamiętajmy jednak, że nie jest to oficjalna baza(...). roku życia z prawem jazdy kategorii „A”, teraz po ukończeniu 24. roku życia. Chyba że w wieku 18 lat zrobiliśmy prawo jazdy kategorii „A2”. W takim przypadku możemy w wieku 20 lat zrobić kategorię...

 • Kursy na prawo jazdy niedługo mogą być droższe. To koniec ze zwolnieniem z VAT

  Szkolenia kandydatów na kierowców nie są zwolnione z VAT, ponieważ nie można ich uznać za usługę edukacyjną - orzekł Trybunał Sprawiedliwości UE.

 • ...2014 rok przyniesie zmiany nie tylko w zdawaniu na prawo jazdy, ale także w przepisach dotyczących ważności naszej licencji kierowcy. Sprawdź wszystkie szczegóły.

 • Fiskus przesłuchuje podatników niezgodnie z prawem

  Urzędy skarbowe pytają świadków o to, czy byli karani za składanie fałszywych zeznań. Robią to, choć obecne przepisy im na to nie pozwalają.

 • W jaki sposób przeprowadzany będzie nabór do policji

  Związkowcy uzyskali prawo oceny kandydatów pragnących wstąpić do służby. Dodatkowa weryfikacja ma umożliwić przyjęcie w postępowaniu konkursowym osób o najlepszych predyspozycjach do tego zawodu.

 • Przedsiębiorca, który zamierza poszerzyć działalność firmy, często musi się doszkolić i zdobyć nowe kompetencje. Ci, którzy chcieliby wydatki na ten cel doliczyć do kosztów uzyskania przychodu, powinni pamiętać, że nie każde takie odliczenie fiskus uzna za uprawnione. Dlatego dobrze pamiętać o prostej zasadzie - najpierw zmiana profilu firmy, a dopiero potem wydatki na szkolenia.

 • W Berlinie za 1600 euro miesięcznie

  .... A że temu znajomemu, który z Berlina zjeżdżał, ufał, to też nie wahał się długo, tylko pracę rzucił i wyjechał. Tu dodamy, że posiada prawo jazdy kategorii C, co bardzo ucieszyło Niemca, szefa firmy. Potrzebował bowiem kierowcy do podnośnika koszowego. - Jak się okazało, nie musiałem nawet zamieniać mojego prawa jazdy - mówi pan Mariusz. - To polskie w zupełności wystarczy. Był tylko jeden...

 • Kamperem na wakacje - ile to kosztuje?

  Podróż kamperem jest porównywana do żeglowania na pokładzie jachtu. Przez wielu jest to uznawane za jeden z najlepszych sposobów na spędzenie wakacji. Na szczęście nie trzeba być właścicielem dobrze wyposażonego domu na kółkach, żeby móc spędzić czas w stylu wagabundy. Sprawdzamy ile kosztuje wypożyczenie kampera i co powinno znaleźć się na liście niezbędnego wyposażenia.

 • ...kartą. Natomiast gdyby skradziono ci prawo jazdy, to zaświadczenie z policji będzie przydatne podczas kontroli drogowej. Policja ma 3 miesiące na wyjaśnienie sprawy (lub umorzenie), ale po około 14(...) karty, zarówno na transakcje bezgotówkowe i internetowe, jak i wypłaty w bankomatach. Złodziej po wykorzystaniu limitu nie ukradnie więcej twoich pieniędzy, bo nie zna PIN-u. Prawo jazdy oraz dowód...

 • Arytmetyka Klesyka, czyli jak PZU idzie po banki

  Moim celem nie jest repolonizacja banków. Moim celem jest zbudowanie bardzo silnej grupy bankowej, w której PZU będzie miało decydujący głos - mówi Andrzej Klesyk, prezes zarządu PZU SA.