• Informacje na temat:

  pzu ubezpieczenia zdrowotne

Artykuły na temat: pzu ubezpieczenia zdrowotne
 • Ubezpieczenie zdrowotne zapewnia ci bezpłatne leczenie w Polsce i całej Unii. Sprawdź, o czym pamiętać, by mieć to zapewnione na urlopie.

 • PZU rozpoczął sprzedaż ubezpieczenia "PZU Uraz Ortopedyczny" dla klientów, którzy posiadają indywidualnie kontynuowane polisy na życie.

 • Z powodu likwidacji stanowiska straciłam etat. Teraz pracuję tylko na umowach o dzieło. Nie zarejestrowałam się jako bezrobotna, bo nie mogłabym dorabiać. Nie mam więc ubezpieczenia zdrowotnego.

 • Perspektywy rynku ubezpieczeń zdrowotnych w Polsce na tle innych krajów

  2 mln Polaków korzysta z ubezpieczenia zdrowotnego. - By zaspokoić rosnące potrzeby społeczeństwa, wydatki prywatne na leczenie z dzisiejszego poziomu 1 proc. PKB powinny wzrosnąć do niespełna 2 proc. PKB - twierdzą specjaliści.

 • UOKiK sprawdzi, czy ubezpieczyciele nie dyskryminują kobiet w ciąży

  Wciąż nie ma jasności jaki wpływ na warunki ubezpieczeń turystycznych czy zdrowotnych powinno mieć wejście w życie 18 czerwca przepisów zakazujących różnicowania składek ubezpieczeniowych i świadczeń w ubezpieczeniach na życie i majątkowych ze względu na ciążę i macierzyństwo.

 • PZU inwestuje w ochronę zdrowia

  Ubezpieczenia zdrowotne, a raczej ekosystem usług związanych z ochroną zdrowia i opieką medyczną będzie strategicznym obszarem działania PZU. Może się okazać, że to jeden z najszybciej rosnących rynków w Polsce. Ubezpieczyciel zamierza mieć w 2020 roku 4 mln klientów takich usług i miliard złotych przychodów.

 • ...nieodpłatnie. Dodatkowe świadczenia to m.in.: programy emerytalne, karty sportowe, pakiety medyczne (przykłady powyżej). Programy emerytalne to grupowe ubezpieczenia, które mają zapewnić wyższą emeryturę(...) i darmowe badania dla pracowników. Biedronka: prowadzi program edukacyjny „Razem zadbajmy o zdrowie”. Badania dla pracownic to m.in. cytologia, mammografia. PZU: ponad 1800 pań, które tu pracują, zbada swoje...

 • Opieka zdrowotna to najszybciej rosnąca część PZU

  Choć grupa PZU od kilkunastu lat zadomowiła się na rynku prywatnej opieki medycznej, dopiero strategia do 2020 roku przewiduje w tej dziedzinie bardzo silne przyspieszenie. Po roku realizacji strategii plan został wykonany już w ponad połowie. Przez dwa lata przychody z ubezpieczeń zdrowotnych rosły o 26 proc. rocznie, a liczba umów o 32 proc.

 • "Metro": Staże ze znakiem jakości

  ..., ArcelorMittal, Deloitte, GE, Leroy Merlin, Orlen, Bank Pekao, PwC, PGNiG, PZU, Toyota czy Whirlpool) PSZK opracowało zbiór norm i standardów dotyczących staży i praktyk. Czy opłaca się robić bezpłatne(...) zakres obowiązków uczestnika; odbywać się pod nadzorem przygotowanego do tego pracownika firmy (mentora); stażyści powinni mieć zagwarantowane ubezpieczenie zdrowotne; jeżeli staż/praktyka trwa ponad...

 • Warto zadbać o ubezpieczenie na życie i zdrowie

  W pozyskaniu i utrzymaniu dobrych pracowników coraz większe znaczenie mają benefity pozapłacowe, takie jak ubezpieczenie ma życie i ubezpieczenie zdrowotne - mówi Julita Czyżewska, prezes zarządu PZU Zdrowie.