• Informacje na temat:

  qashqai

Artykuły na temat: qashqai
 • Wielka Brytania: Fabryki samochodów czekają na Polaków

  ...modelu Qashqai, który sprawił, że zakład Nissana w krótkim czasie stał się jedną największych fabryk samochodowych na Wyspach. Jego aktualne moce przerobowe pozwalają wyprodukować dziennie około 1200

 • Volvo XC 60, mercedes GLC oraz nissan qashqai - tych modeli najczęściej poszukują użytkownicy samochodów na abonament. Najczęściej są to prawnicy, lekarze oraz informatycy - wynika z danych serwisu carsmile.pl. Tylko co dziesiąty użytkownik decyduje się na jazdę testową przed podpisaniem umowy. Równie niski jest odsetek wybierających leasing zamiast najmu długoterminowego.

 • 1570 zł - średnio tyle jesteśmy gotowi przeznaczać miesięcznie na pokrycie wydatków związanych z użytkowaniem auta. Z grupy TOP10 najbardziej poszukiwanych modeli według carsmile.pl, w tym limicie mieszczą się m.in. opel astra i nissan quashqai. Z takich aut mogą korzystać osoby zarabiające tzw. średnią krajową.

 • Raport specjalny carsmile.pl: 100 największych okazji cenowych na wyprzedażach

  Nawet jedna czwarta wyjściowej ceny - na taki rabat mogą liczyć osoby polujące na wyprzedaże rocznika 2018. W rankingu 100 najkorzystniejszych ofert wyprzedażowych, przygotowanym przez carsmile.pl, znalazły się auta oferowane z upustem od kilku do nawet 24 proc! W pierwszej dziesiątce rankingu najczęściej powtarzają się marki Peugeot, Fiat i Volkswagen.

 • Kupujemy używane auta głównie z silnikami mniejszymi niż 2.0 l pojemności

  Większość Polaków nie zostanie dotknięta planowanym podatkiem na używane auta z dużymi silnikami. Z danych AAA AUTO wynika, że najczęściej kupujemy auta używane o pojemności 1.6 litra.

 • Raport bieżący nr 51/2013 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Inter Groclin Auto S.A. (dalej:...

 • 2010 r. zapowiada się ciekawie

  W 2010 roku na polskim rynku pojawi się sporo nowych modeli samochodów osobowych. Premiery zapowiadają wszystkie największe koncerny motoryzacyjne.

 • Rostowski wśród najzamożniejszych ministrów

  Minister finansów Jacek Rostowski i szef MSZ Radosław Sikorski należą do najzamożniejszych ministrów - wynika z analizy oświadczeń majątkowych członków rządu. Spore oszczędności ma też minister nauki Barbara Kudrycka.

 • Ranking kredytów samochodowych - sierpień 2014

  Z badań MillwardBrown wynika, że kredyt samochodowy to nadal mało popularne narzędzie finansowania zakupu auta wśród Polaków. Choć prawie połowa Polaków posiada kredyt, to na "samochodówkę" decyduje się zaledwie 6 proc. z nas. Sprawdźmy, gdzie finansowanie to będzie w tym miesiącu najkorzystniejsze.