• Informacje na temat:

  quercus notowania

Artykuły na temat: quercus notowania
 • Altus TFI spadał o 25 proc. we wtorek o 12.45, to trzeci dzień mocnych zniżek kursu spółki. Notowania Quercus TFI idą w dół o 3,3 proc., zaś kurs Skarbiec Holding jest bez zmian.

 • Wartość aktywów pod zarządzaniem Quercus TFI S.A. na koniec sierpnia 2017 r. wyniosła 4 992,9 mln zł (wobec 4 941,5 mln zł na koniec lipca 2017 r.) i była najwyższa w ponad 9-letniej historii firmy.

 • KNF może odwiesić notowania GetBack po publikacji raportu rocznego spółki

  Komisja Nadzoru Finansowego może odwiesić notowania instrumentów finansowych firmy windykacyjnej GetBack po opublikowaniu przez spółkę raportu rocznego za 2017 rok, które planowane jest na 30 kwietnia - podała KNF w komunikacie. Komisja ma wątpliwości co do rzetelności informacji przekazywanych przez spółkę inwestorom. Afera z GetBack zapowiada się jako większa od Amber Gold, w przypadku którego

 • W I półroczu 2017 r. Quercus TFI S.A. osiągnęło 14,8 mln zł zysku netto versus 11,4 mln zł rok wcześniej. Przychody netto ze sprzedaży wyniosły 54,6 mln zł (wzrost z 43,0 mln zł). Zysk z działalności operacyjnej wyniósł 17,8 mln zł (wzrost z 13,6 mln zł).

 • Mija właśnie 10 lat od założenia Quercus TFI S.A. W tym czasie towarzystwo pozyskało blisko 5 mld zł aktywów, głównie wśród zamożnych i bardzo zamożnych inwestorów. Po 10 latach Quercus TFI S.A. należy do grona największych niezależnych TFI na polskim rynku z 3 proc. udziałem. Co więcej, polski Quercus należy także do liderów w naszym regionie Europy.

 • Inwestorzy zarabiają na kryzysie rosyjskim. Dobrze sobie radzą eksporterzy z branży stalowej

  Inwestowanie w akcje rosyjskich spółek jest obarczone dużym ryzykiem, ale może być także wysoce opłacalne - uważa Marek Buczak z Quercus TFI. Dobrze radzą sobie spółki eksportujące, szczególnie z branży stalowej, które koszty ponoszą w rublach, a zyski liczą w dolarach.

 • Propozycja o wykorzystaniu pieniędzy z OFE do sfinansowania planu Morawieckiego byłaby poważnym ciosem dla i tak słabej warszawskiej giełdy

  Podczas sobotniego kongresu Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński, prezes tej partii, zasugerował użycie pieniędzy zarządzanych przez Otwarte Fundusze Emerytalne do sfinansowania tzw. planu Morawieckiego. Zdaniem Sebastiana Buczka, szefa towarzystwa Quercus TFI, byłby to silny cios w warszawską giełdę. Inwestorzy bowiem nie cenią spółek, w których znaczącym udziałowcem jest Skarb Państwa.

 • Wczorajsza sesja za oceanem zakończyła się całkiem solidnym wzrostem. Także notowania na giełdach azjatyckich nie przyniosły nowych negatywnych sygnałów. Pozwoliło to na pozytywne otwarcie sesji na rynkach europejskich. Podobnie było także na warszawskim parkiecie. Jednak na naszym rynku szybko niedźwiedzie zaczęły przejmować inicjatywę i po godzinie 10.00 znaleźliśmy się pod kreską. Kolejny raz

 • Większość uczestników rynku z uwagą i w skupieniu oczekiwała środowego komunikatu z posiedzenia FED-u. Decyzje Komitetu Otwartego Rynku nie zaskoczyły jednak analityków zarówno jeśli chodzi o zakończenie programu QE, jak i o termin rozpoczęcia ewentualnych podwyżek stóp. Informacje te nie wpłynęły w znaczący sposób na otwarcie notowań na warszawskiej giełdzie.