• Informacje na temat:

  raben polska

Artykuły na temat: raben polska
 • W Strykowie powstanie 500 nowych miejsc pracy w logistyce

  ...​Utworzenie 500 nowych miejsc pracy w podłódzkim Strykowie planuje w tym roku Arvato Polska, która właśnie rozpoczęła współpracę ze spółką LPP. Ze strykowskiego magazynu Arvato prowadzona będzie obsługa sklepów online marek LPP - Reserved, Mohito, House i Sinsay na rynek polski i zagraniczny.

 • Wrzucimy w porty 600, może nawet 700 mln złotych

  O zauważalnym pobudzeniu polskiego przemysłu stoczniowego i gospodarki morskiej mówił w Gdańsku minister Skarbu Państwa Włodzimierz Karpiński. Podkreślał, że tylko w portach w Gdańsku i Gdyni trwają wewnętrzne inwestycje warte 600-700 mln zł.

 • Ponad 500 miejsc pracy w centrum dystrybucyjnym Biedronki w Sosnowcu

  Jak wynika z poniedziałkowego komunikatu właściciela sieci - Jeronimo Martins Polska - sosnowieckie, piętnaste tej firmy, centrum dystrybucyjne w Polsce będzie obsługiwało ponad 170 sklepów Biedronka(...) w poniedziałek sosnowiecki magistrat, pierwszym wybudowanym na tym terenie zakładem była firma Salzgitter Mannesmann Stahlhandel, kolejny obiekt postawił europejski gigant logistyczny Raben. Kończy się również...

 • Rola Polski na transportowej mapie Europy byłaby większa, gdyby powstały u nas nowoczesne huby logistyczne. Pytanie: jak wykreować taki europejski węzeł?

 • Amazon do końca lipca otworzy w Sosnowcu nowy obiekt

  .... Inwestycyjnej dopiero zaczynały się tam rozwijać, jedną z pierwszych firm, która ulokowała się tam, był Raben. - Kiedy mówiłem o tych terenach inwestycyjnych i inwestor nie był zbyt mocno zainteresowany, powiedziałem o tej firmie; wtedy dopiero zapytał, gdzie to jest, jakie są warunki. (...). Wtedy ten Raben był takim przyciągającym inwestorem w naszym mieście. Dziś, gdy w tym miejscu pracuje...

 • IX Targi eHandlu - zarejestruj się bezpłatnie na największe spotkanie branży e-commerce

  14 października 2015 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się IX edycja Targów eHandlu, podczas których będzie można zapoznać się z ofertą blisko 150 wystawców z Polski i zagranicy.

 • Czarne chmury nad polskimi transportowcami. Francja chce wymusić płace minimalne

  ...w działalność przedsiębiorców), ale już wiadomo, że będą dla firm bardzo uciążliwe i kosztowne. Dlatego organizacja pracodawców Transport i Logistyka Polska oczekuje od Ministerstwa Spraw Zagranicznych(...) (MiLoG) - tłumaczy Maciej Wroński, prezes TLP. Przypomina, że strona polska podjęła pierwsze działania w sprawie MiLoG dopiero po jej wejściu w życie rok temu. Przepisy zostały później zaskarżone...

 • Kontener w połowie pełny

  Przewozy intermodalne, ta ostatnia deska ratunku dla kolei w konkurencji z transportem samochodowym, w ub. roku osłabły. Pomocną rękę podają Europie... Chińczycy.

 • Centrum logistyczne Geis w Strykowie stworzy 400 miejsc pracy

  ...grona globalnych firm, które zlokalizowały tu swoje centra logistyczne i magazynowe, są wśród nich m.in. Raben, GLS, Arvato, Dachser, UPS, Leroy-Merlin, Castorama, Flextronics czy Rossmann...

 • Czas na inne wyzwania, zostawiam po sobie LTE i naziemną telewizję cyfrową - Gaj

  - Czas na inne wyzwania - powiedziała we wtorek Magdalena Gaj, komentując swoją rezygnację z funkcji prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej. - Zostawiam po sobie LTE, naziemną telewizję cyfrową i ruszenie z budową światłowodów w Polsce - dodała.