• Informacje na temat:

  rachunek maklerski tani

Artykuły na temat: rachunek maklerski tani
 • TGE uruchamia kontrakty na energię elektryczną

  Dziś Towarowa Giełda Energii uruchomiła Rynek Instrumentów Finansowych (RIF) na energię elektryczną. Zdaniem analityków ma być taniej.

 • Na giełdzie debiut pierwszego polskiego ETF-a

  Na Głównym Rynku GPW zadebiutował dziś Beta ETF - pierwszy w historii warszawskiego parkietu całkowicie polski fundusz inwestycyjny typu ETF (Beta ETF WIG20TR) stworzony według polskiego prawa oraz utworzony i zarządzany przez polskich ekspertów. Emisję przeprowadził AgioFunds TFI, a oferującym i animatorem jest Dom Maklerski BOŚ. W rozwoju rynku ETF w Polsce, w roli koordynatora, bierze udział

 • W jakim kierunku zmierza rynek mieszkaniowy w Polsce?

  W ostatnim czasie często porównuje się obecną sytuację na rynku mieszkaniowym do boomu w latach 2006-2007 i następnie gwałtownego załamania w 2008 r. Czy rzeczywiście sytuacja jest podobna do tej sprzed dekady? Przed jakimi szansami i zagrożeniami stoi rynek deweloperski w 2019 r.? Na te i inne pytania odpowiada ekspert Michael/Ström Dom Maklerski.

 • Bitcoin: Zainteresowanie dużych giełd i znaczne wahania ceny

  Kolejne giełdy i inwestorzy deklarują zainteresowanie bitcoinem mimo ostrzeżeń o bańce. Według Coinbase cena kryptowaluty przekroczyła w środę 10 tys. dolarów, na kilka godzin sięgając rekordowego poziomu 11 tys. dol.

 • Finansowy portret Polaków 2014. Plany na rok 2015

  O ile na początku 2014 roku ożywienie w gospodarce nie przekładało się jeszcze na wyraźny optymizm Polaków, to w ostatnim kwartale nastroje były już zdecydowanie lepsze.

 • Rynek kapitałowy potrzebuje strategii jak powietrza

  Miejmy nadzieję, że gdy czytacie te słowa, nowa strategia dla rynku kapitałowego trafiła już pod obrady Rady Ministrów, albo nawet i do Sejmu. Potrzebują jej wszyscy: inwestorzy, emitenci, instytucje rynku a nawet sama Giełda Papierów Wartościowych.

 • Gdzie najtaniej zrobimy przedświąteczne zakupy?

  Kto robi przedświąteczne zakupy, ten deflacji nie uświadczy. Sieci, by zachować rentowność, odpadają z wyścigu pt. "Kto najbardziej zetnie ceny". Spłaszczają się różnice pomiędzy sklepami osiedlowymi a hipermarketami

 • Dobra zmiana niedobra dla deweloperów?

  Negatywna ocena perspektywy ratingowej przez agencję Moody's do spółki ze styczniową obniżką oceny wiarygodności kredytowej Polski przez Standard & Poor's - to być może zapowiedź zbliżających się poważniejszych kłopotów nie tylko większości krajowych przedsiębiorstw, ale co gorsza całej rodzimej gospodarki. Dla mieszkaniowej branży deweloperskiej nie będzie to jednak jedyny problem do rozwiązania w dającej się przewidzieć perspektywie.

 • Węgiel - filar polskiej energetyki. Ale jak długo?

  Jeszcze długo węgiel pozostanie filarem polskiej energetyki, ale jego znaczenie będzie systematycznie spadać. Spółki węglowe już o tym wiedzą.