• Informacje na temat:

  radio zachod

Artykuły na temat: radio zachod
 • MRPiPS: 30 zł za rejestrację oświadczenia o zatrudnieniu cudzoziemców to niewiele

  ...opłaty za oświadczenia informowało - cytując wicemin. Szweda - Radio Zet.

 • Polskie Radio organizuje jutro w Krakowie międzynarodową konferencję, na którą przybędą szefowie największych mediów publicznych w Europie, między innymi dyrektorzy BBC Hellen Boaden i Graham Ellis oraz dyrektor generalny Deutschlandradio Willi Steul. Celem konferencji jest rozpoczęcie poważnej dyskusji na temat kierunku, w jakim powinna podążać cyfryzacja radia w Europie.

 • ​Szkoła Rydzyka to fenomen. Absolwenci bez problemu znajdują zatrudnienie

  Brukseli pomyślałem, że my w swojej historii nie mieliśmy króla, który doprowadził do ludobójstwa. Mieliśmy za to statut kaliski i szacunek do mniejszości i różnorodności. Zachodni politycy uczą nas(...) przekonują, że wzorem dla niej ma być elitarna brytyjska szkoła w Eton, zwana potocznie fabryką premierów. - Głównie dlatego, że wielu jej absolwentów zachodzi bardzo wysoko, na sam szczyt. Wśród...

 • Zamknięty McDonald's na placu Puszkina wznowił pracę

  Zamknięta latem po kontrolach sanitarnych restauracja McDonald's na placu Aleksandra Puszkina w Moskwie wznowiła w środę pracę - podało radio Echo Moskwy. Zapowiedziano też ponowne otwarcie dwóch innych lokali w stolicy - na Placu Maneżowym i Prospekcie Mira.

 • Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) na swoim ostatnim posiedzeniu przyjęła uchwałę w sprawie podziału środków abonamentowych na rok 2017. Z tej analizy wynika, że wpływy z abonamentu rtv będą dalej malały. Jako podstawę KRRiT przyjęła prognozę wpływów na rok 2017 w kwocie 635 mln zł (w 2013 r. przekazano 650 mln zł, w 2014 r. - 750 mln zł, w 2015 r. - 750 mln zł, prognoza na 2016 r. - 661

 • Unia ma znieść większość sankcji nałożonych na Białoruś

  Unia Europejska ma dziś ogłosić zniesienie sankcji dyplomatycznych nałożonych na Białoruś. Tymczasem kupcy i handlarze oraz przedstawiciele opozycji - wzięli w poniedziałek udział w wiecu w Mińsku przeciwko dekretowi prezydenta Białorusi Alaksandra Łukaszenki wprowadzającemu wymóg certyfikatów jakości na artykuły przemysłu lekkiego.

 • Hiszpania: Uciekli bez płacenia

  Hiszpańska Gwardia Cywilna poinformowała w piątek, że szuka ponad stu osób, które w tym tygodniu uciekły naraz bez płacenia z restauracji na północy kraju. Klienci nie byli Hiszpanami. Właściciel twierdzi, że stracił 2 tys. euro.

 • Rosja traci grube miliardy dolarów na sankcjach

  Rosja traci około 40 mld dolarów rocznie z powodu sankcji i 100 miliardów z powodu spadków cen ropy.

 • Resort rolnictwa: Produkty rolne na osobnych półkach

  Ministerstwo rolnictwa będzie pracowało w tym roku nad przepisami nakazującymi sklepom oddzielne eksponowanie produktów rolnych o ponadstandardowej jakości - powiedział wczoraj wiceminister rolnictwa Jacek Bogucki.

 • Minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska prognozuje, że wydatki związane z pokryciem skutków reformy emerytalnej mogą być niższe niż zabezpieczone na ten cel środki.