• Informacje na temat:

  radom fabryka broni

Artykuły na temat: radom fabryka broni
 • Pracownicy Fabryki Broni Łucznik domagają się podwyżki

  ...​10-procentowych podwyżek płac domagają się pracownicy Radomskiej Fabryki Broni Łucznik. W tej sprawie prowadzone negocjacje ze związkami zawodowymi. Zdaniem zarządu oczekiwania załogi są wygórowane.

 • Siedziba legendarnej Fabryki Broni w Radomiu "idzie pod młotek". Prawie stuletni obiekt należy do Skarbu Państwa. Przed wojną firma słynęła m.in. z produkcji pistoletów VIS i rowerów.

 • Syndrom sztokholmski

  ...jest dalece bardziej skomplikowana. A w kraju takim jak Polska to już szczególnie. Ofiary bronią prześladowców "A" pracował w dużym przedsiębiorstwie, które(...) dziwaczna niespodzianka. Ofiary konsekwentnie odmawiały współpracy z policją, a nawet broniły swoich niedawnych prześladowców. Prawdopodobnie z powodu diabelskiej mieszanki...

 • Raport bieżący nr 22/2015 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd SIMPLE S.A. (zwana dalej "Wykonawcą”)...

 • Innowacje pomogą wskoczyć gospodarce do wyższej ligi

  Kluczowym wyzwaniem jest dziś zaspokojenie rosnących aspiracji społeczeństwa mierzonych poziomem dobrobytu. Potrzebna jest też lepsza współpraca między nauką a biznesem - uznali uczestnicy debaty "Centralny Okręg Przemysłowy. W kierunku innowacyjnej gospodarki w Polsce", która odbyła się w Stalowej Woli z okazji 80-lecia COP.

 • Gospodarka będzie rosnąć wolniej, ale bez szoków

  Polska gospodarka będzie rosnąć wolniej niż do tej pory. Wzrost PKB już w III kwartale spadł poniżej 5 proc., ale nie powinno zdarzyć się nic, co rzeczywiście mogłoby nam zaszkodzić. Dlaczego wzrost musi hamować? Bo odczujemy światowe spowolnienie. Ale ponieważ polska gospodarka jest dobrze zrównoważona, odczujemy je mniej niż inni - twierdzą analitycy PKO Banu Polskiego.

 • Prawie jak Apple, czyli polski słodko-kwaśny eksport

  Często można usłyszeć, że Polska jest gigantem w eksporcie żywności, sprzedajemy najwięcej jabłek na świecie, jesteśmy czwartym eksporterem mebli, ale to wcale nie te branże są w naszym eksporcie najbardziej istotne.

 • Radom chce zdobyć amerykański rynek

  Za tydzień otwarcie nowej siedizby Fabryki Broni Radom. Firma ma teraz... amerykańskie cele!

 • Oręż z Fabryki Broni Radom pojedzie w świat

  Jesienią ma ruszyć w Radomiu budowa najnowocześniejszej wytwórni strzeleckiego oręża w Europie, specjalnie zaprojektowanego zakładu dla Fabryki Broni Radom - informuje "Rzeczpospolita". Nowa fabryka ma utrwalić legendę radomskiego Łucznika.

 • Agencja Rozwoju Przemysłu planuje budowę nowej fabryki broni na terenach dawnych zakładów zbrojeniowych w Radomiu. Decyzja zapadnie, jeśli rząd zgodzi się na włączenie tego regionu do Tarnobrzeskiej SSE.