• Informacje na temat:

  radom inwestycje

Artykuły na temat: radom inwestycje
 • ..., która obejrzała już wiele nowych osiedli nie wiedziała, jak porównać te inwestycje, proponowane ceny i bonusy. – Wiedz, że na tym rynku jest silna konkurencja. Zdarzają się oferty, które kuszą...

 • Najpierw długa cisza po wymianie prezesa. Potem zmiana statutu i rady nadzorczej. Od kilku tygodni Polskie Inwestycje Rozwojowe podpisują kolejne umowy. Ale to już nie jest ten sam PIR.

 • Radom: Ponad 600 nowych miejsc pracy planuje stworzyć firma QFG Food

  Ponad 600 nowych miejsc pracy zamierza stworzyć w Radomiu firma QFG Food, specjalizująca się w wytwarzaniu convenience food, czyli tzw. „żywności wygodnej”. W ramach inwestycji szacowanej na 170 mln zł ma powstać m.in. ubojnia drobiu i dwa zakłady przetwórcze.

 • Powstanie Krajowa Rada Mieszkalnictwa

  - Powstanie Krajowa Rada Mieszkalnictwa, która będzie oceniać realizację rządowego programu mieszkaniowego - poinformował w czwartek podczas XII Ogólnopolskiej Konferencji BGK dla JST szef MIB Andrzej Adamczyk. KRM ma zostać powołana przez premier Beatę Szydło.

 • 10 rad, jak przygotować skuteczne CV

  Nasze CV (Curriculum Vitae czyli życiorys) decyduje o tym, czy zostaniemy zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną. Potraktujmy je więc jak narzędzie marketingowe, które ma nam pomóc zbudować profesjonalny wizerunek i przekonać rekrutera, że firma zyska zatrudniając właśnie nas. Co zrobić, aby nasze CV było rzeczywiście skuteczne? Wystarczy trzymać się kilku zasad.

 • Dopiero co wystartowało, a już zdążyło zaliczyć twarde lądowanie. Twarde - bo bez pasażerów. Z lotniska w Radomiu na pokładach samolotów do Rygi odlatuje bowiem w porywach do kilku osób. To niewiele, by mówić o lotniskowym sukcesie. Na tyle niewiele, że należałoby się zastanowić, co z tym lotniskiem będzie dalej?

 • Pożyczkę bierzemy na lata. Bo chcemy zaspokoić palącą potrzebę albo zakosztować luksusu. Wtedy rzadko myślimy, że za wszystko trzeba zapłacić. A przecież finansowe zobowiązania mogą całkowicie zmienić nasze życie.

 • Olgierd Cieślik ponownie prezesem Totalizatora Sportowego

  - Rada nadzorcza Totalizatora Sportowego ponownie wybrała Olgierda Cieślika na prezesa spółki - poinformował w środę szef rady nadzorczej Totalizatora Piotr Kwiecień.

 • Wyżyna Lotnicza da Polakom tysiące miejsc pracy

  ...- W ciągu dwóch lat w okolicach Łodzi i Radomia ma powstać nowy region gospodarczy, skupiający firmy z branży lotniczej - Wyżyna Lotnicza. Nowe inwestycje planują tam firmy lotnicze. Zatrudnienie znajdzie kilka tysięcy osób - mówi szef PAIiIZ Sławomir Majman.

 • Bardzo złe informacje o inwestycjach polskich firm

  Z pozoru ostatnie dane o inwestycjach przedsiębiorstw były bardzo dobre. Jednak okazuje się, że to był wzrost dotyczący sektora publicznego i firm zagranicznych. Natomiast inwestycje polskich firm spadły i to trzeci kwartał z rzędu.