• Informacje na temat:

  radom lotnisko kiedy

Artykuły na temat: radom lotnisko kiedy
 • Rząd wprowadził minimalną stawkę godzinową, ale sam tyle za pracę płacić nie chce

  ...z ludźmi na utrzymaniu - martwi się pan Marek. Zmiany w przepisach nazywa hipokryzją władzy, bo kiedy stawał do przetargów na ochronę obiektów administracji publicznej, już w sierpniu, po parafowaniu nowego prawa przez prezydenta Andrzeja Dudę, urzędy dyktowały godzinową stawkę 11-12 zł. - Przewidywały więc, że nie wykonają postanowień ustawy - bezradnie rozkłada ręce. Kiedy pytam zaczepnie, czy nie...

 • - Z analizy niezależnego doradcy, firmy Arup wynika, że lotnisko w Radomiu spełnia kryteria lotniska komplementarnego dla Lotniska Chopina; "z tych faktów oczywiste jest, że wyborem jest Radom" - powiedział w środę prezes Przedsiębiorstwa Państwowego Porty Lotnicze Mariusz Szpikowski.

 • Moda na australijską przygodę

  ...pracując nie miałam kiedy się do niego przygotować. Znajomi z grupy patrzyli ze zdziwieniem na mój niepokój. I rzeczywiście, stres był zbędny, bo na pytania można było odpowiadać swobodnie, korzystając...

 • Bliskie jest sfinalizowanie rozmów z inwestorem w sprawie sprzedaży większościowego pakietu udziałów w spółce Port Lotniczy Radom przez jedynego właściciela, Urząd Miasta Radom. W opinii ekspertów to będzie dobre rozwiązanie o długoletniej perspektywie. Nie będzie też zagrażać interesom innych portów lotniczych, w szczególności w Modlinie.

 • Lotnisko na Okęciu trzeba zamknąć. Także dla wojska

  W momencie przenosin do Centralnego Portu Komunikacyjnego chcemy obsługiwać między 20 a 30 mln pasażerów rocznie - mówi Rafał Milczarski, prezes zarządu Polskich Linii Lotniczych LOT.

 • Jak ożywić lotnisko widmo? Budując na nim terminal dla VIP-ów

  W porcie lotniczym Berlin-Brandenburg ma powstać prowizoryczny terminal dla VIP-ów. To kolejny pomysł na ożywienie tego lotniska widma.

 • Wykorzystano już w zasadzie całą przepustowość Lotniska Chopina; zostało ono źle zbudowane i w konsekwencji teraz nie jest w stanie przejąć funkcji międzynarodowego hubu - ocenił w sobotę szef PLL LOT Rafał Milczarski.

 • Pięć rad, jak uniknąć dodatkowych kosztów podczas wakacji

  Nawet 20 proc. więcej mogą kosztować zagraniczne zakupy, jeśli nierozważnie korzystasz z plastikowych kart poza granicami kraju. Wszystkiemu winne są przewalutowania, opłaty, prowizje, a czasem nawet oprocentowanie. Kosztów tych można jednak uniknąć - radzi Open Finance.

 • Opóźnia się powołanie spółki celowej, która będzie odpowiadać za budowę Centralnego Portu Komunikacyjnego (Port Baranów), czyli największego lotniska w Polsce. Według zapowiedzi Ministerstwa Infrastruktury, spółka miała działać jeszcze w lipcu. Potem termin przesunięto na sierpień. Tymczasem - jak ustalił reporter RMF FM - już teraz wiadomo, że ten termin nie będzie dotrzymany.

 • Herbert Wirth odwołany z funkcji prezesa KGHM. Nowym prezesem Krzysztof Skóra

  Rada nadzorcza KGHM Polska Miedź odwołała prezesa KGHM Herberta Wirtha i powołała na to stanowisko Krzysztofa Skórę - poinformowała spółka w komunikacie.