• Informacje na temat:

  radwar

Artykuły na temat: radwar
 • W Polsce nastał czas pracownika - przewodniczący NSZZ Solidarność

  ...przeciwlotniczych systemów rakietowo-artyleryjskich bliskiego zasięgu "Pilica". W konsorcjum znajdują się także inne spółki wchodzące w skład Grupy PGZ: PIT-Radwar SA oraz PCO SA. Zgodnie z umową podpisaną...

 • Autosan ma nowego właściciela

  Sanok dostaje swoją wielką szansę - powiedziała premier Beata Szydło w Sanoku (Podkarpackie) podczas uroczystości podpisania umowy sprzedaży Autosanu SA. Firmę kupiło konsorcjum dwóch spółek PIT-Radwar i Huta Stalowa Wola; obie należą do Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

 • - Konsorcjum dwóch spółek PIT-Radwar i HSW, które należą do Polskiej Grupy Zbrojeniowej kupi zakład Autosan z Sanoka będący w upadłości od 2013 r. - poinformował w środę syndyk masy upadłościowej Ludwik Noworolski.

 • Jest szansa na ratunek dla upadłej fabryki autobusów Autosan w Sanoku. Ofertę kupna Autosanu złożyła Huta Stalowa Wola, wchodząca w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Tym samym potwierdzają się informacje dziennikarzy RMF FM sprzed kilku tygodni.

 • W siedzibie PGZ w Radomiu została dzisiaj podpisana umowa konsorcjum w celu złożenia oferty na system bezzałogowych statków powietrznych średniego zasięgu o kryptonimie "Gryf". Podstawą do jego opracowania będzie system Hermes 450, produkowany przez izraelską firmę Elbit Systems Ltd.

 • W siedzibie Ministerstwa Skarbu Państwa przedstawiciele Polskiej Grupy Zbrojeniowej oraz Polskiego Holdingu Obronnego podpisali umowę subskrypcyjną dotyczącą wniesienia akcji i udziałów ośmiu spółek PHO Sp. z o.o. do PGZ S.A.

 • Gazoport w Świnoujściu na liście spółek chronionych

  Rząd wydał nowe rozporządzenie zawierające wykaz przedsiębiorców o szczególnym znaczeniu gospodarczo-obronnym - poinformowało CIR. Na liście znalazło się 15 nowych spółek, w tym przyszły zarządca gazoportu w Świnoujściu firma Polskie LNG.

 • - Będąca w upadłości fabryka Autosan z Sanoka (Podkarpackie) będzie prawdopodobnie sprzedana. Jak poinformował we wtorek syndyk Ludwik Noworolski, przyjął on jedną z ofert. "Teraz musi ją jeszcze zatwierdzić sędzia komisarz nadzorujący upadłość" - dodał.

 • Patrioty bliżej Wisły. Coraz więcej dobrych wieści

  Wieści na temat umów w programie Wisła, którego celem jest pozyskanie przez Siły Zbrojne RP zestawów przeciwlotniczych i przeciwrakietowych średniego zasięgu, które płyną do nas w ostatnim czasie z Ameryki, brzmią optymistycznie. Czy to znaczy, że możemy być już zupełnie spokojni, że Patrioty staną nad Wisłą w zaplanowanym czasie i konfiguracji?

 • PGE chce przejąć Autosan. Przyjrzeliśmy się wynikom finansowym spółki

  Jarosław Kaczyński powiedział w sobotę w Sanoku, że do przejęcia spółki Autosan, lokalnego producenta autobusów, przymierza się Polska Grupa Energetyczna. Według prezesa PiS sfinalizowanie transakcji trochę potrwa, ale sprawa jest zaawansowana. W jaką spółkę zaangażuje się PGE?