• Informacje na temat:

  rafako

Artykuły na temat: rafako
 • Tyle zarabiają prezesi spółek budowlanych w Polsce. Zobacz ranking

  ...(m.in. w RN i zarządzie Rafako) łącznie ok. 2,65 mln zł. Rok wcześniej było to w sumie ok. 3,4 mln zł. INSTAL KRAKÓW - 2,26 mln zł Zarobki (zarząd i rady nadzorcze) Piotra Juszczyka, prezesa i głównego(...) i jeden ze znaczących akcjonariuszy Libetu, producenta kostki brukowej, otrzymał łącznie z wpływami ze spółek zależnych 1,58 mln zł. Rok wcześniej jego łączne zarobki wyniosły ok. 1,51 mln zł. RAFAKO...

 • - Budowa kotła fluidalnego była projektem, w którego realizację RAFAKO zaangażowało nie tylko swoje zasoby wykonawcze, lecz przede wszystkim wiedzę i technologie jakie posiada - powiedział Tomasz Tomczak, wiceprezes zarządu RAFAKO SA, w trakcie spotkania, zorganizowanego 16 lutego w Oświęcimiu z okazji uroczystego podsumowania pierwszego etapu modyfikacji w obszarze energetyki Grupy Synthos

 • GE Hitachi Nuclear Energy zainteresowana inwestowaniem w Szczecinie

  ...ze Stocznią Gdańsk, specjalizującą się w produkcji kotłów firmą RAFAKO oraz z kilkoma polskimi uczelniami. Według GEH stocznia i RAFAKO mogłyby w przyszłości dostarczać ważne komponenty do budowy...

 • Spółka Rafako, po konsultacjach z zakładowymi organizacjami związkowymi, ustaliła, że liczba osób objętych zwolnieniem grupowym wynosić będzie maksymalnie 276 osób - podało Rafako. Zwolnienia zostaną przeprowadzone do 31 lipca 2018 r.

 • Analitycy DM BOŚ, w raporcie z 11 sierpnia, obniżyli cenę docelową akcji Rafako do 9,3 zł z 10,10 zł, podtrzymując rekomendację "kupuj".

 • Bank Gospodarstwa Krajowego podpisał z indonezyjską firmą PT Perusahaan Listrik Negara (Persero) umowę kredytu na kwotę 80,8 mln euro na finansowanie inwestycji, której wykonawcą będzie Rafako. Finansowanie zostało zabezpieczone polisą Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych. Kontrakt obejmuje budowę dwóch bloków parowych (2x50 MW) w Indonezji na wyspie Lombok.

 • Rada nadzorcza Rafako odwołała Agnieszkę Wasilewską-Semail z funkcji prezesa zarządu i powierzyła jej funkcję wiceprezesa - podała spółka w komunikacie. Stanowisko prezesa powierzono Jerzemu Wiśniewskiemu.

 • Rafako pokazało swój autobus zeroemisyjny

  Spółka Rafako z grupy PBG zaprezentowała dziś w Sosnowcu zbudowany przez siebie autobus zeroemisyjny z baterią w podwoziu - po raz pierwszy pokazując wnętrze pojazdu. Firma przekonuje, że jej niewielki autobus elektryczny może mieć liczne zastosowania.

 • Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła nowy prospekt emisyjny Rafako w związku z ofertą 42,5 mln akcji s. K - poinformowała Komisja w piątkowym komunikacie.

 • Raport bieżący nr 15/2018 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd RAFAKO S.A. ("RAFAKO") informuje, że w dniu 5 kwietnia 2018...