• Informacje na temat:

  ranking aut uzywanych

Artykuły na temat: ranking aut uzywanych
 • .... Zamieszczają też aktualne rankingi kredytów (który bank udziela najniższego oprocentowania albo rozłoży spłatę na najdłuższy okres). Mamy szybki i łatwy dostęp do informacji. Aby zapoznać się z ofertami(...), drugą dopiero po określonym czasie (np. po roku), bez żadnych odsetek. Autobanki udzielają też kredytów z długim okresem spłaty. Warto odwiedzić kilka salonów samochodowych (nawet tej samej marki), bo...

 • Kryzys po hiszpańsku - czyli czas na złote rączki

  ...i uczące nowych zawodów, to też - zdaniem autorów rankingu - będzie dochodowe zajęcie. Pracę znajdą też opiekunowie osób starszych. Przewiduje się, że coraz więcej osób w podeszłym wieku zostanie(...)Jeden z portali hiszpańskich opublikował ranking 15 zawodów, które będą najbardziej pożądane w czasach kryzysu. W "Haga negocios" na szczycie listy znalazły się takie profesje jak mechanik...

 • Wszyscy chcą pracować dla Google'a

  Wynika to z opublikowanego właśnie światowego rankingu najbardziej atrakcyjnych pracodawców firmy doradczej Universum.

 • Ranking kredytów samochodowych - wrzesień 2014

  Przedstawiamy wrześniowy ranking kredytów samochodowych TotalMoney.pl dla aut nowych i używanych. Sprawdźmy, w których bankach liczyć możemy na najniższe oprocentowanie nominalne i prowizję, a także który z kredytodawców zaoferuje najniższy całkowity koszt finansowania.

 • Ranking kredytów samochodowych - czerwiec 2013

  W czerwcowej edycji rankingu kredytów samochodowych Totalmoney.pl skupiliśmy się oczywiście przede wszystkim na przedstawieniu konkretnych propozycji finansowania zakupu aut nowych i używanych. Pokażemy też, dlaczego czasem warto być EKO.

 • Zanim kupisz używany samochód, nie daj się oszukać

  Wypatrzyłeś samochód w serwisie ogłoszeniowym lub w komisie. Oczyma wyobraźni widzisz go już w swoim garażu. W emocjach nie zwracasz uwagi na stan opon, stuki w zawieszeniu, niedziałającą klimatyzację czy zatarty silnik wycieraczki. Takie błędy mogą być bardzo kosztowne. Podpowiadamy, na co zwrócić szczególna uwagę, kiedy kupuje się pojazd z drugiej ręki.

 • Samochód firmowy, czyli jaki? Podpowiadamy na co zwrócić uwagę przy wyborze auta

  Wybór samochodu firmowego to skomplikowana sprawa. Już na samym początku przedsiębiorca musi jasno określić swoje potrzeby, zdecydować się na sposób finansowania zakupu, ale przede wszystkim dobrać auto do prowadzonej działalności gospodarczej.

 • Ranking kredytów samochodowych - sierpień 2014

  Z badań MillwardBrown wynika, że kredyt samochodowy to nadal mało popularne narzędzie finansowania zakupu auta wśród Polaków. Choć prawie połowa Polaków posiada kredyt, to na "samochodówkę" decyduje się zaledwie 6 proc. z nas. Sprawdźmy, gdzie finansowanie to będzie w tym miesiącu najkorzystniejsze.

 • Ranking kredytów samochodowych - lipiec 2014

  Volkswagen Bank pokusił się ostatnio o nakreślenie portretu osób planujących w najbliższym czasie kupno samochodu - wśród cech charakterystycznych znalazły się wysokie wykształcenie, stabilna forma zatrudnienia, jak i otwartość na nowe formy finansowania. Jeśli w najbliższym czasie planujesz dołączyć do grona kredytobiorców, już dziś warto zapoznać się z najnowszym zestawieniem najlepszych ofert kredytowych na rynku.

 • Ranking kredytów samochodowych - czerwiec 2014

  Samochodowa podróż po najciekawszych miejscach Europy jest doskonałą alternatywą do wakacji spędzanych leniwie pod palmą. Ta aktywna forma podróżowania wymaga jednak dobrego auta, dlatego sprawdzamy, gdzie jego finansowanie będzie w tym miesiącu najkorzystniejsze.