• Informacje na temat:

  ranking banków 2010

Artykuły na temat: ranking banków 2010
 • W 2011 roku wynagrodzenia menedżerów banków wzrosły

  Dziesięciu najlepiej zarabiających menedżerów banków otrzymało łącznie 50 938 212 zł - wynika z najnowszego raportu "Wynagrodzenia członków zarządów banków notowanych na GPW w 2011 roku" * przygotowanego przez Sedlak & Sedlak.

 • Ranking kredytów samochodowych - wrzesień 2014

  Przedstawiamy wrześniowy ranking kredytów samochodowych TotalMoney.pl dla aut nowych i używanych. Sprawdźmy, w których bankach liczyć możemy na najniższe oprocentowanie nominalne i prowizję, a także który z kredytodawców zaoferuje najniższy całkowity koszt finansowania.

 • Od czego zależy skłonność do oszczędzania - wyniki badań

  Dlaczego jedni oszczędzają, a drudzy nie? Dlaczego jednym udaje się zgromadzić duże aktywa i zabezpieczyć się na przyszłość, a drugim nie? Z pewnością wpływa na to dużo okoliczności. Przeanalizowaliśmy, co wynika z badań naszej skłonności do oszczędzania.

 • Zarząd Cambridge Chocolate Technologies S.A. ("Spółka") informuje, że w dniu 27 grudnia 2017 roku Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki („NWZ”) odwołało...

 • Zmiana na stanowisku prezesa ING Banku Śląskiego

  Małgorzata Kołakowska będzie zarządzać międzynarodową siecią bankowości korporacyjnej w Grupie ING. Brunon Bartkiewicz kandydatem na stanowisko prezesa ING Banku Śląskiego.

 • Kraje PIGS to gospodarcza bomba UE. Tym razem detonator mają Włosi

  Jeśli myślicie, że komicy wygłaszający zabawne monologi w kawiarniach (tzw. stand uperzy) albo improwizowane w małych klubach spektakle teatralne to wynalazek współczesności, jesteście w błędzie. Pionierami w zabawianiu widzów wymyślanymi na poczekaniu gagami są Włosi. W XVI w. rozwinęli komedię ludową, znaną powszechnie jako commedia dell'arte.

 • Ranking kredytów samochodowych - czerwiec 2014

  Samochodowa podróż po najciekawszych miejscach Europy jest doskonałą alternatywą do wakacji spędzanych leniwie pod palmą. Ta aktywna forma podróżowania wymaga jednak dobrego auta, dlatego sprawdzamy, gdzie jego finansowanie będzie w tym miesiącu najkorzystniejsze.

 • Ranking kredytów samochodowych - lipiec 2014

  Volkswagen Bank pokusił się ostatnio o nakreślenie portretu osób planujących w najbliższym czasie kupno samochodu - wśród cech charakterystycznych znalazły się wysokie wykształcenie, stabilna forma zatrudnienia, jak i otwartość na nowe formy finansowania. Jeśli w najbliższym czasie planujesz dołączyć do grona kredytobiorców, już dziś warto zapoznać się z najnowszym zestawieniem najlepszych ofert kredytowych na rynku.

 • Ranking kredytów samochodowych - kwiecień 2014

  Przełom kwietnia i maja może być doskonałym momentem na kupno własnych "czterech kółek", ponieważ wszystkie formalności uda się zakończyć jeszcze przed rozpoczęciem sezonu urlopowego. Co w przypadku, gdy zgromadzone oszczędności nie wystarczą na upatrzone auto? Sprawdziliśmy, które banki udzielą najkorzystniejszych obecnie kredytów samochodowych.

 • Ranking kredytów samochodowych - sierpień 2014

  Z badań MillwardBrown wynika, że kredyt samochodowy to nadal mało popularne narzędzie finansowania zakupu auta wśród Polaków. Choć prawie połowa Polaków posiada kredyt, to na "samochodówkę" decyduje się zaledwie 6 proc. z nas. Sprawdźmy, gdzie finansowanie to będzie w tym miesiącu najkorzystniejsze.