• Informacje na temat:

  ranking banków 2012

Artykuły na temat: ranking banków 2012
 • W 2011 roku wynagrodzenia menedżerów banków wzrosły

  Dziesięciu najlepiej zarabiających menedżerów banków otrzymało łącznie 50 938 212 zł - wynika z najnowszego raportu "Wynagrodzenia członków zarządów banków notowanych na GPW w 2011 roku" * przygotowanego przez Sedlak & Sedlak.

 • Ranking kredytów hipotecznych - styczeń 2015

  Niestety, minimalna wysokość wkładu własnego przy kredytach hipotecznych wzrosła. Musimy więc posiadać większą ilość własnych środków, by móc starać się o finansowanie naszego wymarzonego mieszkania. W najnowszym rankingu kredytów hipotecznych eksperci z TotalMoney.pl sprawdzili, które aktualne oferty są najbardziej atrakcyjne. Kto tworzy czołówkę zestawienia? Sprawdźmy!

 • Lingwiści pilnie poszukiwani

  ..., Katowicach, Opolu, Warszawie i we Wrocławiu. Rekrutować będzie również Luxoft, świadczący usługi z zakresu outsourcingu IT m.in. dla globalnych banków inwestycyjnych, który dziś zatrudnia w Polsce(...) oferują studia na tym kierunku. Podobnie jest z językiem fińskim i węgierskim. Dlatego pracodawcy zachęcają do wyboru takich uczelni, które są plasowane wysoko w rankingach ogólnopolskich...

 • Do jakiego poziomu poszybowały prowizje przy kredytach?

  Jeszcze w 2001 roku ustawa o kredycie konsumenckim określała wysokość prowizji za udzielenie pożyczki czy kredytu gotówkowego. Niestety w 2012 r. ograniczenie to zostało zniesione. Jak wysoka może być w dzisiejszych czasach prowizja za udzielenie kredytu lub pożyczki gotówkowej? Sprawdzają eksperci TotalMoney.pl.

 • Mądry Polak po Hiszpanie

  ...to potęgi klucz? Hiszpania nie przoduje w rankingach poziomu edukacji - według raportu Global Competitiveness Report, plasuje się na 79. miejscu spośród 144 państw. Co więcej, charakterystycznym(...) i specjalistów. Częstym zjawiskiem wśród młodzieży hiszpańskiej jest także rezygnacja ze szkoły, na którą w 2012 r. zdecydował się co czwarty młody Hiszpan. Co ciekawe, jednym z impulsów powodujących...

 • HSBC: Największy bank w Europie zwalnia

  Największy bank w Europie - brytyjski HSBC - chce w swoim kraju zwolnić 8000 pracowników, poza Wielką Brytanią aż 17 000. Celem jest cięcie kosztów o 5 mld dolarów i uproszczenie biznesu.

 • Lokaty bankowe na kilka lat - czy to się opłaca?

  Wyższe oprocentowanie to nie jedyna zaleta lokat na kilka lat. Taki produkt zapewnia również większą stabilność i komfort dla klienta - nie musi on martwić się o środki, które powierzył bankowi. Eksperci TotalMoney.pl przyjrzeli się bliżej lokatom długoterminowym.

 • Lokaty długoterminowe - czy to się opłaca?

  Wyższe oprocentowanie to nie jedyna zaleta lokat na kilka lat. Taki produkt zapewnia również większą stabilność i komfort dla klienta - nie musi on martwić się o środki, które powierzył bankowi. Eksperci TotalMoney.pl przyjrzeli się bliżej lokatom długoterminowym.

 • Bank obronił pozycję z ubiegłego roku i zajął I miejsce wśród firm finansowych oraz II w ogólnej klasyfikacji rankingu polskich marek. Brand lidera sektora bankowego został wyceniony na 3,6 mld złotych.

 • Rodzice najmłodszych klientów mogą teraz otworzyć swoim pociechom Pierwsze Konto Oszczędnościowe w PKO Banku Polskim. Korzystając z niego, dzieci i młodzież uczą się systematyczności i oszczędzania. Najbardziej wytrwali zostaną nagrodzeni podwyższonym oprocentowaniem.