• Informacje na temat:

  ranking banków 2015

Artykuły na temat: ranking banków 2015
 • ​Ile zarabiają prezesi banków w Polsce? Ranking wynagrodzeń

  Zarobki członków zarządów banków idą w miliony, ale stanowią niewielką część kosztów instytucji finansowych.

 • Ranking lokat terminowych - czerwiec 2015

  W czerwcu miała miejsce kolejna obniżka oprocentowania lokat terminowych. Nadal jednak możemy znaleźć w bankach produkty, na których zarobimy 4 proc. w skali roku. W najnowszym rankingu przygotowanym przez ekspertów TotalMoney.pl sprawdzisz, na której lokacie zyskasz najwięcej.

 • Jak gromadzić oszczędności?

  ...wykorzystać oferty banków, aby zgromadzić środki, np. na wymarzony urlop. 2. Niektóre banki proponują oszczędzanie małymi krokami, w sposób automatyczny. To dobre rozwiązanie dla tych, którzy(...) maklerskiego. Limit wpłat w 2015 r. wynosi 11 877 zł. Środki z IKE można bez utraty ulgi w podatku wypłacić po ukończeniu 60. roku życia. 6. Od trzech lat można także oszczędzać na Indywidualnych Kontach...

 • Ranking kredytów hipotecznych - czerwiec 2015

  Myślisz o zakupie jednopokojowego mieszkania z rynku wtórnego? Eksperci TotalMoney.pl przygotowali ranking kredytów hipotecznych, w którym przeanalizowali aktualne oferty finansowania zakupu kawalerki. Sprawdź, gdzie warto wnioskować o kredyt na kupno "czterech kątów", a których instytucji lepiej unikać.

 • Lingwiści pilnie poszukiwani

  ...zagranicznych klientów ich firm wzrośnie do 2015 r. Aż 90 proc. respondentów wierzy, że większe kompetencje komunikacyjne i językowe pracowników są warunkiem dobrej kondycji finansowej spółek. Rekrutacje w toku(...), Katowicach, Opolu, Warszawie i we Wrocławiu. Rekrutować będzie również Luxoft, świadczący usługi z zakresu outsourcingu IT m.in. dla globalnych banków inwestycyjnych, który dziś zatrudnia w Polsce...

 • Ranking kredytów hipotecznych - styczeń 2015

  Niestety, minimalna wysokość wkładu własnego przy kredytach hipotecznych wzrosła. Musimy więc posiadać większą ilość własnych środków, by móc starać się o finansowanie naszego wymarzonego mieszkania. W najnowszym rankingu kredytów hipotecznych eksperci z TotalMoney.pl sprawdzili, które aktualne oferty są najbardziej atrakcyjne. Kto tworzy czołówkę zestawienia? Sprawdźmy!

 • Ranking banków 2016: Gdzie można liczyć na najlepszą obsługę?

  Wyniki tegorocznego badania jakości obsługi w bankach mogą zaskakiwać. Choć Bank Millennium utrzymał pozycję lidera, drugie i trzecie miejsce przypadło kolejno Getin Bankowi oraz mBankowi, którzy zdetronizowali ubiegłorocznych finalistów, tj. ING Bank Śląski i Deutsche Bank. O tym, że obsługa klienta nadal w wielu miejscach kuleje, świadczy jednak ogólny wynik dla wszystkich przebadanych placówek, który wyniósł 74,7 proc. - zaledwie jeden punkt procentowy więcej niż w ubiegłym roku.

 • Ranking kredytów i pożyczek gotówkowych - grudzień 2014

  Zastanawiasz się nad wzięciem przedświątecznej pożyczki? Jeśli tak, koniecznie sprawdź najnowszy ranking, przygotowany przez ekspertów TotalMoney.pl. Przedstawiamy w nim najkorzystniejsze oferty kredytów i pożyczek gotówkowych w grudniu 2014.

 • Ranking kredytów i pożyczek gotówkowych - styczeń 2015

  Karnawał, ferie zimowe i noworoczne wydatki? Sprawdźmy, w których bankach możemy najkorzystniej pożyczyć pieniądze. W czołówce styczniowego rankingu kredytów i pożyczek gotówkowych TotalMoney.pl znalazł się eurobank i Meritum Bank. Zapraszamy do lektury.

 • Konta bankowe nie takie darmowe, jak pokazują reklamy. Ile i za co płacimy naprawdę?

  Coraz więcej banków zachęca Polaków do zakładania bezpłatnych kont osobistych, w których klienci nie ponoszą opłat za prowadzenie rachunku, przelewy czy wypłaty z bankomatów. Dane NBP pokazują jednak, że Polacy płacą za swoje konta coraz więcej. Które rachunki są rzeczywiście bezpłatne i jak czytać oferty banków?