• Informacje na temat:

  ranking biur

Artykuły na temat: ranking biur
 • Chcesz sprawdzić w jakiej kondycji finansowej jest biuro podróży, w którym wykupiłaś lub zamierzasz wykupić wycieczkę? Zajrzyj na portal...

 • Comarch - globalny producent i dostawca usług oraz rozwiązań z branży IT - rozwija działalność zagraniczną i wzmacnia obecność na rynkach europejskich, otwierając spółkę w Rotterdamie w Holandii. To już trzeci kraj, po Belgii i Luksemburgu, w regionie Beneluksu, w którym Comarch uruchomił biuro.

 • Ranking najgorzej opłacanych stanowisk w 2009 roku

  ..., których miesięczne dochody w 2009 roku wyniosły 1588 PLN. Niskie były także płace referentów zatrudnionych w biurach podróży (1630 PLN) oraz osób zajmujących się na co dzień sprzedażą usług i produktów (1650 PLN). Kolejne miejsce w rankingu najgorzej opłacanych stanowisk przypadło barmanom . Mimo, iż osoby na tym stanowisku mogą się pochwalić nieco wyższymi dochodami niż kelnerzy, ich...

 • Comarch - globalny producent i dostawca usług oraz rozwiązań z branży IT - podjął strategiczną decyzję o wzmocnieniu swojej obecności na rynkach azjatyckich i otworzył spółkę w Tokio w Japonii.

 • Ranking 8 najlepiej opłacanych zawodów powiązanych z nauką w USA

  Według danych amerykańskiego Biura ds. Statystyk Pracy, w 2008 roku na szczycie listy najlepiej wynagradzanych fachowców z dziedziny nauki widnieją inżynierowie petrochemicy kierujący procesem przeróbki ropy naftowej i gazu ziemnego. Ich roczne dochody to 119 140 USD.

 • To oni trzęsą polską gospodarką. Oto 50 najbardziej wpływowych osób

  Przedstawiamy ranking 50 najbardziej wpływowych osób w polskiej gospodarce. Redakcja i tylko redakcja ocenia potencjalnych kandydatów oraz ich wpływ na polską rzeczywistość gospodarczą w danym roku, a taka ocena zawsze budzi kontrowersje. Czy w tym roku będzie podobnie?

 • Aż 150 studentów i absolwentów znajdzie pracę w Deloitte

  Firma doradcza Deloitte rozpoczyna tegoroczną rekrutację. Do 7 kwietnia b.r. czeka na zgłoszenia kandydatów: studentów (co najmniej trzeciego roku studiów) i absolwentów szkół wyższych. W tym roku Deloitte planuje zatrudnić około 150 osób. Zainteresowani mają szansę na pracę nie tylko w warszawskim oddziale Deloitte, ale również w ośmiu regionalnych biurach firmy.

 • Popyt na powierzchnie biurowe w Krakowie wzrósł o blisko 30 proc.

  Kraków ma coraz silniejszą pozycję jako hub dla firm z sektorów IT i usług biznesowych. Połowa firm, posiadających siedzibę w Krakowie, weszła na rynek w przeciągu ostatnich pięciu lat, z czego dwanaście zostało założonych w 2014 r. Firmy obecne na rynku krakowskim przyciągają do miasta kolejnych inwestorów - wynika z raportu "Kraków Office Market 2015", który powstał przy współpracy firmy Colliers International i organizacji ASPIRE.

 • Rosną szanse na hinduską inwestycję za 200 mln euro

  Apollo Tyres, producent opon z Indii, zajmujący 15. miejsce na świecie w rankingach, szuka miejsce pod fabrykę za 200 mln euro, w której zatrudni 800 osób. To może być największa inwestycja zagraniczna ogłoszona w tym roku - stwierdza "Puls Biznesu".

 • TOP 10: Najdroższe działki na sprzedaż

  Najdroższymi nieruchomościami oferowanymi w serwisie Otodom.pl z pewnością są działki. Gdyby stworzyć ranking najdroższych ogłoszeń spośród wszystkich ofert, to właśnie grunty zajęłyby większość czołowych miejsc. Dlatego utworzono dla nich osobne zestawienie.