• Informacje na temat:

  ranking biur podrózy w polsce

Artykuły na temat: ranking biur podrózy w polsce
 • Chcesz sprawdzić w jakiej kondycji finansowej jest biuro podróży, w którym wykupiłaś lub zamierzasz wykupić wycieczkę? Zajrzyj na portal...

 • Ranking najgorzej opłacanych stanowisk w 2009 roku

  ..., których miesięczne dochody w 2009 roku wyniosły 1588 PLN. Niskie były także płace referentów zatrudnionych w biurach podróży (1630 PLN) oraz osób zajmujących się na co dzień sprzedażą usług i produktów (1650 PLN). Kolejne miejsce w rankingu najgorzej opłacanych stanowisk przypadło barmanom . Mimo, iż osoby na tym stanowisku mogą się pochwalić nieco wyższymi dochodami niż kelnerzy, ich...

 • Tylko połowa Polaków wybiera się na wakacje

  Ponad 17 mln Polaków, czyli blisko 1,5 mln więcej niż rok temu, wyjedzie w tym roku na letnie wakacje. Zdecydowana większość urlop spędzi w kraju. Najpopularniejsze kierunki zagraniczne to Hiszpania, Chorwacja Włochy i Bułgaria. Spada w rankingach Grecja, z pierwszej ligi wyjazdowej wypadły Niemcy.

 • Ponad 120 tys. polskich pasażerów ma prawo domagać się odszkodowania za utrudnione loty

  W przypadku odwołanego lub opóźnionego lotu czy odmowy wejścia na pokład samolotu można się ubiegać o odszkodowanie. Rekompensata może sięgać 600 euro. W 2016 roku ok. 1,1 tys. lotów w Polsce odbyło się z problemami. O odszkodowanie mogło się ubiegać nawet 124 tys. pasażerów, a łączna kwota rekompensat sięga 50 mln euro.

 • Polaku, zafunduj sobie bezpieczne wakacje!

  Beztroskie wakacje to marzenie wszystkich wyjeżdżających na wypoczynek. Jednak, aby letnie wojaże rzeczywiście okazały się bezstresowe i bezpiecznie, warto się do nich odpowiednio przygotować. Nie można ograniczyć się przy tym tylko do wyboru kierunku wyjazdu, ale trzeba także wziąć pod uwagę szereg innych kwestii.

 • Polskie biura podróży zajęły 4. miejsce w rankingu operatorów turystycznych z 6 krajów Europy Środkowej. Wyprzedziły nas biura ze Słowacji, Węgier i Czech. Obsługa klientów najlepiej została oceniona w biurach Rainbow Tours i Neckermann.

 • Wakacje:Te biura podróży można polecić

  Przed nami sezon wakacyjnych urlopów i wyjazdów. Jeśli planujesz spędzić ten czas za granicą, pewnie skorzystasz z oferty biura podróży. Jak wybrać to najlepsze? Sprawdź, które ma najciekawszą ofertę, najniższe ceny, najbardziej kompetentną obsługę i co ważne, w którym oferta zgadza się z rzeczywistością.

 • Ranking najgorzej opłacanych stanowisk w 2009 roku

  Jak pokazują dane Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń, przeprowadzonego przez firmę Sedlak & Sedlak, zdecydowanie najgorzej w 2009 roku wiodło się szwaczkom. Ich zarobki kształtowały się na poziomie 1396 PLN brutto (mediana) i były zaledwie o 120 PLN wyższe od ustawowej płacy minimalnej.

 • TOP 10 prestiżowych adresów w Polsce

  Najbardziej pożądanymi adresami w polskich miastach są wysokie i nowoczesne apartamentowce. W zestawieniach TOP 10 prestiżowych adresów przygotowanych przez Lion's House wygrały: warszawska Złota 44, wrocławski Sky Tower i gdyński Sea Towers.

 • Na polskim rynku trwa boom na karty kredytowe. Nie ma już liczącego się banku, który nie oferowałby swoim klientom co najmniej jednej karty kredytowej. Także klienci coraz częściej sięgają po tego rodzaju produkty, widząc w nich szansę na łatwy do uzyskania kredyt.