• Informacje na temat:

  ranking biur turystycznych w polsce

Artykuły na temat: ranking biur turystycznych w polsce
 • Chcesz sprawdzić w jakiej kondycji finansowej jest biuro podróży, w którym wykupiłaś lub zamierzasz wykupić wycieczkę? Zajrzyj na portal...

 • Tylko połowa Polaków wybiera się na wakacje

  Ponad 17 mln Polaków, czyli blisko 1,5 mln więcej niż rok temu, wyjedzie w tym roku na letnie wakacje. Zdecydowana większość urlop spędzi w kraju. Najpopularniejsze kierunki zagraniczne to Hiszpania, Chorwacja Włochy i Bułgaria. Spada w rankingach Grecja, z pierwszej ligi wyjazdowej wypadły Niemcy.

 • ​Szkoła Rydzyka to fenomen. Absolwenci bez problemu znajdują zatrudnienie

  ...jestem. Kocham wszystkich ludzi w Polsce - zastrzega redemptorysta po tym, jak kończy przypowieść o narodowościach: Jeden Żyd jest tak inteligentny, że sprzeda 15 katolików. Jeden Grek ma tyle sprytu, że(...) WSKMiS. Dodatkowo kursy doszkalające z np. autoprezentacji i wizażu, fotograficzny, komputerowy, podstaw inwestowania i dla pilotów wycieczek turystycznych oraz pielgrzymek. Nauka jest płatna od 1,3

 • Polaku, zafunduj sobie bezpieczne wakacje!

  Beztroskie wakacje to marzenie wszystkich wyjeżdżających na wypoczynek. Jednak, aby letnie wojaże rzeczywiście okazały się bezstresowe i bezpiecznie, warto się do nich odpowiednio przygotować. Nie można ograniczyć się przy tym tylko do wyboru kierunku wyjazdu, ale trzeba także wziąć pod uwagę szereg innych kwestii.

 • Blog, moja praca

  ...z blogowania, może mówić w Polsce zaledwie 20-25 osób. A jedynie 2-3 proc. twórców na swoim blogowaniu i vlogowaniu zarabia, ale tylko okazjonalnie. Dla(...) produktów, hoteli, restauracji i sprzętu IT biura marketingu oraz właściciele mniejszych i większych przedsiębiorstw są wręcz zasypywani. Także restauratorzy...

 • Polskie biura podróży zajęły 4. miejsce w rankingu operatorów turystycznych z 6 krajów Europy Środkowej. Wyprzedziły nas biura ze Słowacji, Węgier i Czech. Obsługa klientów najlepiej została oceniona w biurach Rainbow Tours i Neckermann.

 • 14 firm w krakowskiej SSE zadeklarowało 298 mln zł na inwestycje

  ...nowoczesnych usług dla biznesu kluczowym najemcą Podaż nowoczesnej powierzchni. Kraków, z całkowitymi zasobami powierzchni na poziomie 551 400 mkw., jest największym po Warszawie rynkiem biurowym w Polsce(...) poza granicami miasta, zlokalizowany jest największy park biurowy w Małopolsce - Kraków Business Park, który jest siedzibą m.in. takich firm jak Shell, Amway czy UBS. Kolejnym rejonem biurowym jest...

 • Moje miasto jest najpiękniejsze!

  Chwytliwe hasła, billboardy, reklamy na autobusach, cukierki w kształcie prezerwatyw. Tak polskie miasta walczą o turystów i inwestycje. Eksperci twierdzą, że to się opłaca - pisze "Życie Warszawy". Moda na stolice minęła. W rankingach atrakcyjności biznesowej i turystycznej dominują inne miasta. Pionierem promocyjnego wyścigu jest Wrocław. Ale w jego ślady szybko poszli inni.

 • Tegoroczny sezon urlopowy dobiegł już końca. Można pokusić się o podsumowanie wakacji 2009 i wskazać nowe trendy i zmiany, jakie dało się zauważyć w branży turystycznej.

 • Z czym kojarzona jest Polska?

  Około 38 milionów osób - widzów stacji CNN, BBC oraz czytelników Time Magazine, The Financial Times oraz The Wall Street Journal - przynajmniej raz zetknęło się z reklamą Polski.