• Informacje na temat:

  ranking biura podróży

Artykuły na temat: ranking biura podróży
 • Chcesz sprawdzić w jakiej kondycji finansowej jest biuro podróży, w którym wykupiłaś lub zamierzasz wykupić wycieczkę? Zajrzyj na portal...

 • Tylko połowa Polaków wybiera się na wakacje

  Ponad 17 mln Polaków, czyli blisko 1,5 mln więcej niż rok temu, wyjedzie w tym roku na letnie wakacje. Zdecydowana większość urlop spędzi w kraju. Najpopularniejsze kierunki zagraniczne to Hiszpania, Chorwacja Włochy i Bułgaria. Spada w rankingach Grecja, z pierwszej ligi wyjazdowej wypadły Niemcy.

 • Ranking najgorzej opłacanych stanowisk w 2009 roku

  ..., których miesięczne dochody w 2009 roku wyniosły 1588 PLN. Niskie były także płace referentów zatrudnionych w biurach podróży (1630 PLN) oraz osób zajmujących się na co dzień sprzedażą usług i produktów (1650 PLN). Kolejne miejsce w rankingu najgorzej opłacanych stanowisk przypadło barmanom . Mimo, iż osoby na tym stanowisku mogą się pochwalić nieco wyższymi dochodami niż kelnerzy, ich...

 • Polaku, zafunduj sobie bezpieczne wakacje!

  Beztroskie wakacje to marzenie wszystkich wyjeżdżających na wypoczynek. Jednak, aby letnie wojaże rzeczywiście okazały się bezstresowe i bezpiecznie, warto się do nich odpowiednio przygotować. Nie można ograniczyć się przy tym tylko do wyboru kierunku wyjazdu, ale trzeba także wziąć pod uwagę szereg innych kwestii.

 • E-turystyka daje zarobić

  ...stacjonarne, 2 drukarki, xero) szacunkowo należy wydać około 35 tys zł. Internetowa platforma turystyczna nie musi posiadać okazałego biura. Przy pracy np. 7 osób, wystarczy lokal o powierzchni(...) jak najwięcej rodzajów usług. Odpłatnie możemy udostępniać poradniki turystyczne, bazę hotelową w kraju i zagranicą. Zarabiać możemy na tworzeniu grup dyskusyjnych, czy na tworzeniu planów podróży...

 • Ponad 120 tys. polskich pasażerów ma prawo domagać się odszkodowania za utrudnione loty

  W przypadku odwołanego lub opóźnionego lotu czy odmowy wejścia na pokład samolotu można się ubiegać o odszkodowanie. Rekompensata może sięgać 600 euro. W 2016 roku ok. 1,1 tys. lotów w Polsce odbyło się z problemami. O odszkodowanie mogło się ubiegać nawet 124 tys. pasażerów, a łączna kwota rekompensat sięga 50 mln euro.

 • Ranking kart kredytowych

  Najlepszą kartę kredytową według rankingu Open Finance wydaje Alior Bank, na drugim miejscu ex aequo znajdują się Bank BGŻ i Bank Millennium.

 • Polacy nie sprawdzają biur podróży

  Zagrożonych bankructwem biur podróży przybywa ale Polacy nie garną się do sprawdzania ich kondycji. Tymczasem problemy biur można przewidzieć.

 • Polskie biura podróży zajęły 4. miejsce w rankingu operatorów turystycznych z 6 krajów Europy Środkowej. Wyprzedziły nas biura ze Słowacji, Węgier i Czech. Obsługa klientów najlepiej została oceniona w biurach Rainbow Tours i Neckermann.

 • Wakacje:Te biura podróży można polecić

  Przed nami sezon wakacyjnych urlopów i wyjazdów. Jeśli planujesz spędzić ten czas za granicą, pewnie skorzystasz z oferty biura podróży. Jak wybrać to najlepsze? Sprawdź, które ma najciekawszą ofertę, najniższe ceny, najbardziej kompetentną obsługę i co ważne, w którym oferta zgadza się z rzeczywistością.