• Informacje na temat:

  ranking cen mieszkań w polsce

Artykuły na temat: ranking cen mieszkań w polsce
 • Zarobki i koszty życia w Niemczech

  W ciągu ostatnich dwóch lat liczba Polaków, którzy osiedlili się w Niemczech, wzrosła o kilkanaście procent. Najnowsze dane niemieckiego urzędu statystycznego z 31 grudnia 2016 roku pokazują, że u naszego zachodniego sąsiada mieszka 784 tys. Polaków. Pod względem liczebności w tym kraju wyprzedzamy Włochów (611 tys.), Rumunów (534 tys.) i Greków (348 tys.).

 • Mieszkania podrożały w całym kraju

  Analizy rynku mieszkaniowego najczęściej dotyczą pięciu-sześciu największych metropolii, które upodobali sobie deweloperzy. Nie można jednak zapominać o pozostałych rynkach skupiających około 45-50 proc. wartości obrotu mieszkaniami w Polsce. Dzięki niedawno opublikowanym statystykom GUS-u możemy sprawdzić, jak przedstawia się średnia cena 1 m kw. lokalu mieszkalnego na wszystkich polskich

 • Planowanie kariery w niepewnych czasach

  Czym jest dziś dobry fach? Próby określenia go przypominają wróżenie z fusów. Nie wiadomo, w jakie wykształcenie inwestować i jak planować karierę. Ale można przystosować się do sytuacji, jeśli zobaczymy w niej szansę. Tekst: Anna Gromnicka.

 • Gdzie chcą mieszkać warszawiacy? To cena decyduje o wyborze

  W Warszawie mieszka teraz ponad 1 700 000 osób. Z roku na rok ta liczba się zwiększa. Szacuje się, że do 2035 roku w stolicy Polski będzie mieszkać ok. 1 900 000 ludzi, dla których jednym z ważniejszych czynników wyboru Warszawy będzie jakość życia. Mimo że jest ona bardzo ważna, często o wyborze decyduje jednak cena.

 • Ile mężczyzna może zarobić na płatnym seksie?

  ...zatrudniające mężczyzn, (również agencje mające postać małych mieszkań, w których zamieszkuje kilku panów do towarzystwa) to oferty zamieszczane w sieci to główny sposób poszukiwania klientów przez mężczyzn(...) panowie mogą poszczycić się wzrostem płac. Ranking miast czyli gdzie najtaniej? W 2010 roku w Warszawie i Katowicach za godzinę z panem to towarzystwa należało zapłacić 150 zł a w Krakowie 135 zł...

 • Ranking kredytów hipotecznych - czerwiec 2015

  Myślisz o zakupie jednopokojowego mieszkania z rynku wtórnego? Eksperci TotalMoney.pl przygotowali ranking kredytów hipotecznych, w którym przeanalizowali aktualne oferty finansowania zakupu kawalerki. Sprawdź, gdzie warto wnioskować o kredyt na kupno "czterech kątów", a których instytucji lepiej unikać.

 • Ranking kredytów hipotecznych - marzec 2014

  Przysłowie mówi, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Jeśli stać nas na mieszkanie, to dlaczego nie kupić zamiast niego domu i mieszkać w 100 proc. u siebie? Zamiast np. 70-cio metrowego mieszkania położonego w mieście można mieć przecież większy dom położony pod miastem. Z takiego założenia wyszli bohaterowie marcowego rankingu kredytów hipotecznych TotalMoney.pl

 • Ranking kredytów hipotecznych - wrzesień 2014

  Mieszkanie w Warszawie czy dom w Radzyminie? Nasi "modelowi" klienci zdecydowali się na tę drugą opcję. Eksperci TotalMoney.pl sprawdzili, który bank udzieli im najkorzystniejszego kredytu na zakup wymarzonego domu.

 • Każda kobieta chciałaby chodzić w futrach z norek z Polski

  Skóry zwierząt futerkowych mogą stać się polskim hitem eksportowym. Już teraz trudno na świecie znaleźć zakątek, w którym kobiety nie chciałyby chodzić w futrach z norek z Polski. Rocznie nasz kraj eksportuje skóry o wartości 1,7 mld zł i zajmuje szóste miejsce na świecie.

 • Najbardziej dochodowe dzielnice polskich miast

  Blisko połowa z 30 najbardziej dochodowych dzielnic na rynku mieszkaniowym zlokalizowana jest w Warszawie, gdzie najlepiej wypadła Białołęka. Trzynaście dystryktów znajduje się w stołecznym mieście, dzięki czemu to właśnie Warszawie przypadła palma pierwszeństwa w tegorocznym rankingu. Na drugim miejscu uplasował się Gdańsk z pięcioma dzielnicami, a na trzecim miejscu podium znalazł się Kraków