• Informacje na temat:

  ranking deweloper

Artykuły na temat: ranking deweloper
 • ...nieruchomości, który twierdzi, że taka okazja się nie powtórzy, ani dewelopera sugerującego, że jest to ostatnie mieszkanie na osiedlu, ani pracownika banku mówiącego, że lepszej oferty nie znajdziemy(...) dewelopera oraz przynajmniej w 50 proc. sfinansowane kredytem. Program nie obejmie kupna mieszkania z rynku wtórnego ani samodzielnej budowy domu. Wysokość dopłat ma zależeć m.in. od liczby dzieci...

 • Ranking kredytów hipotecznych - styczeń 2015

  Niestety, minimalna wysokość wkładu własnego przy kredytach hipotecznych wzrosła. Musimy więc posiadać większą ilość własnych środków, by móc starać się o finansowanie naszego wymarzonego mieszkania. W najnowszym rankingu kredytów hipotecznych eksperci z TotalMoney.pl sprawdzili, które aktualne oferty są najbardziej atrakcyjne. Kto tworzy czołówkę zestawienia? Sprawdźmy!

 • Wielka firma szuka w Polsce 800 pracowników

  ...​Skanska - jedna z czołowych firm budowlanych i deweloperskich w Polsce, ma za sobą kolejny udany rok i nie zwalnia tempa. W intensywnej kampanii rekrutacyjnej chce w ciągu kilku miesięcy zatrudnić kolejne 800 osób. Poszukiwani są inżynierowie budownictwa, menadżerowie projektów, specjaliści z uprawnieniami i kilkuletnim doświadczeniem.

 • Tank Battle Heroes od wrocławskiego dewelopera gier T-Bull S.A. trafia właśnie do fazy beta testów na urządzeniach z systemem operacyjnym iOS. Dodatkowo w sklepie Google Play pojawiła się odświeżona wersja gry Best Sniper Legacy. Twórcy zdecydowali się na ten krok po analizie licznych wiadomości od fanów, których feedback pozwolił na wprowadzenie licznych zmian i usprawnień w rozgrywce.

 • 14 firm w krakowskiej SSE zadeklarowało 298 mln zł na inwestycje

  ...zauważyć, że w mieście mocno rozwinął się również sektor bankowy. Mocną pozycję Krakowa jako lokalizacji dla inwestycji z sektora nowoczesnych usług potwierdzają światowe rankingi. W 2013 roku, Kraków zajął 10. miejsce w rankingu “100 top outsourcing destinations" przygotowanego w 2013 roku przez Tholons. Dzięki temu stał się pierwszym miastem z tego regionu Europy, który znalazł się w dziesiątce...

 • Budownictwo - zdemolowana branża?

  Od stycznia do października br. zostało oddanych do użytku więcej mieszkań niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Wzrosła także liczba rozpoczętych budów oraz uzyskanych pozwoleń na budowę. Tymczasem, dług firm budowlanych to już 1,6 miliarda złotych w Krajowym Rejestrze Długów i dalej rośnie.

 • "Mordor na Domaniewskiej", czyli korpo życie na Mokotowie

  Określenie Mordor na Domaniewskiej jeszcze przez długi czas będzie cieszyło się popularnością. Warto jednak zwrócić uwagę na rosnącą stopę pustostanów w tym rejonie, co może świadczyć o odpływie firm do innych lokalizacji

 • 1 milion w 2013, 10 milionów w 2014, 50 milionów w 2015, 100 milionów w 2016 i finalnie 200 milionów pobrań w 2017 roku. Wrocławski T-Bull SA podbija rynek mobilnych produkcji w niesamowitym tempie i jeszcze w tym roku planuje przejście z NewConnect na główny parkiet GPW.

 • Prezes Skanska: inwestorzy stawiają na nieruchomości

  Mamy sporą nadpłynność na rynku finansowym, pieniądze są wycofywane z sektora bankowego i lokowane m.in. w nieruchomości. Stąd bardzo duże zainteresowanie naszymi projektami - mówi Krzysztof Andrulewicz, prezes zarządu Skanska w rozmowie z Pawłem Czuryło

 • Płacisz za dużo? Refinansuj kredyt!

  Jeśli zbyt wysoka rata kredytu mieszkaniowego co noc spędza ci sen z powiek, jeszcze dziś poproś o pomoc doradcę finansowego - jest duża szansa, że skutecznie obniży on twoje zobowiązanie.