• Informacje na temat:

  ranking deweloperów 2013

Artykuły na temat: ranking deweloperów 2013
 • Wielka firma szuka w Polsce 800 pracowników

  ...2013 rok, mimo trudnej koniunktury dla branży budowlanej i deweloperskiej, był bardzo dobrym czasem dla Grupy Skanska. Sama tylko część budowlana Grupy - Skanska SA osiągnęła przychody w wysokości 4,2 mld zł. Zysk operacyjny wyniósł 170 mln zł, a zysk brutto 187,4 mln zł. Pod koniec 2013 roku najlepsze 12 miesięcy w historii ogłosiła również Skanska Property Poland - w tym okresie spółka...

 • 1 milion w 2013, 10 milionów w 2014, 50 milionów w 2015, 100 milionów w 2016 i finalnie 200 milionów pobrań w 2017 roku. Wrocławski T-Bull SA podbija rynek mobilnych produkcji w niesamowitym tempie i jeszcze w tym roku planuje przejście z NewConnect na główny parkiet GPW.

 • ..., że po podpisaniu takiej umowy otrzymasz kredyt, poproś w banku o wystawienie tzw. promesy, czyli przyrzeczenia udzielenia kredytu. Program rządowy mieszkanie dla młodych 1 lipca 2013 roku ma ruszyć(...). Zamieszczają też aktualne rankingi kredytów (który bank udziela najniższego oprocentowania albo rozłoży spłatę na najdłuższy okres). Mamy szybki i łatwy dostęp do informacji. Aby zapoznać się z ofertami...

 • Bełkotem nie rozwiążemy problemów naszego budownictwa

  Rząd pracuje nad zmianami w programie MdM i zapowiada kolejny program budowy kamienic na wynajem. Eksperci są jednak sceptyczni - według nich, polskie programy budownictwa mieszkaniowego zmieniają się częściej niż ekipy rządzące i od lat nie rozwiązują problemu mieszkalnictwa.

 • 14 firm w krakowskiej SSE zadeklarowało 298 mln zł na inwestycje

  ...zauważyć, że w mieście mocno rozwinął się również sektor bankowy. Mocną pozycję Krakowa jako lokalizacji dla inwestycji z sektora nowoczesnych usług potwierdzają światowe rankingi. W 2013 roku, Kraków zajął 10. miejsce w rankingu “100 top outsourcing destinations" przygotowanego w 2013 roku przez Tholons. Dzięki temu stał się pierwszym miastem z tego regionu Europy, który znalazł się w dziesiątce...

 • Cenowy ranking warszawskich dzielnic - które dzielnice awansowały, a które straciły w 2013 r.

  Trudno spodziewać się spektakularnych zmian w rankingu cenowym. Charakter i specyfika poszczególnych dzielnic bardzo mocno determinuje ceny oferowanych na ich terenie mieszkań. Pomimo tego można wskazać dzielnice, które na przestrzeni 2013 r. zyskały i straciły w rankingu cenowym.

 • Ranking kredytów hipotecznych - lipiec 2014

  Niskie stopy procentowe i rosnące koszty wynajmu coraz częściej prowadzą do jednego wniosku: coraz częściej bardziej opłaca się kupić mieszkanie niż je wynajmować. W najnowszym zestawieniu kredytów hipotecznych takim miejscem jest Szczecin, w którym miesięczna rata kredytu za 36-metrowe mieszkanie jest niższa od czynszu za wynajem podobnej nieruchomości.

 • Ranking kredytów hipotecznych - czerwiec 2013

  Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Jeżeli szukamy mieszkania, to dlaczego nie kupić od razu większego? Zamiast np. 60-metrowego od razu 80-metrowe? Dla tych, którzy zastanawiają się nad taką opcją TotalMoney.pl sprawdził, w którym banku można otrzymać najlepszy kredyt na kupno takiego mieszkania.

 • Deweloperzy budują w stolicy już poniżej 6 tys. zł za mkw.

  Wola, Białołęka, Mokotów i Praga Południe - w tych dzielnicach warszawscy deweloperzy budują najwięcej. Według Home Broker, w kolejnych kwartałach zyskiwać będzie dalekie Bemowo, gdzie w pobliżu powstałej niedawno obwodnicy miasta jest sporo terenów do zagospodarowania.

 • Warszawa druga w Europie w ilości budowanych biurowców

  Ponad 700 tys. m kw. powierzchni biurowych zostanie w stolicy oddanych do użytku do końca 2013 roku. W Paryżu będzie ich dwa razy więcej. Według raportu CBRE, Warszawa wyprzedza takie miasta jak Moskwa, Londyn czy Wiedeń.