• Informacje na temat:

  ranking deweloperów 2014

Artykuły na temat: ranking deweloperów 2014
 • Wielka firma szuka w Polsce 800 pracowników

  ...rankingów, w których Grupa od kilku lat zajmuje nieprzerwanie czołowe miejsca: "Firma dla Inżyniera" czy "Idealny Pracodawca" wśród studentów w branży Inżynieria, przyznany Skanska w maju 2014(...) Skanska została uznana za najcenniejszą firmę budowlaną w Polsce w rankingu towarzyszącym Liście 500 największych przedsiębiorstw dziennika "Rzeczpospolita".  - Chcemy zatrudnić ok. 800 osób na terenie...

 • Ranking kredytów hipotecznych - styczeń 2015

  Niestety, minimalna wysokość wkładu własnego przy kredytach hipotecznych wzrosła. Musimy więc posiadać większą ilość własnych środków, by móc starać się o finansowanie naszego wymarzonego mieszkania. W najnowszym rankingu kredytów hipotecznych eksperci z TotalMoney.pl sprawdzili, które aktualne oferty są najbardziej atrakcyjne. Kto tworzy czołówkę zestawienia? Sprawdźmy!

 • 14 firm w krakowskiej SSE zadeklarowało 298 mln zł na inwestycje

  ...zauważyć, że w mieście mocno rozwinął się również sektor bankowy. Mocną pozycję Krakowa jako lokalizacji dla inwestycji z sektora nowoczesnych usług potwierdzają światowe rankingi. W 2013 roku, Kraków zajął 10. miejsce w rankingu “100 top outsourcing destinations" przygotowanego w 2013 roku przez Tholons. Dzięki temu stał się pierwszym miastem z tego regionu Europy, który znalazł się w dziesiątce...

 • 1 milion w 2013, 10 milionów w 2014, 50 milionów w 2015, 100 milionów w 2016 i finalnie 200 milionów pobrań w 2017 roku. Wrocławski T-Bull SA podbija rynek mobilnych produkcji w niesamowitym tempie i jeszcze w tym roku planuje przejście z NewConnect na główny parkiet GPW.

 • Miasta muszą dbać o promocję

  Miasto to także produkt - musi się umieć sprzedać. Ale promocja w mediach to mało. Trzeba długofalowych, kompleksowych i spójnych działań władz samorządowych.

 • Bełkotem nie rozwiążemy problemów naszego budownictwa

  Rząd pracuje nad zmianami w programie MdM i zapowiada kolejny program budowy kamienic na wynajem. Eksperci są jednak sceptyczni - według nich, polskie programy budownictwa mieszkaniowego zmieniają się częściej niż ekipy rządzące i od lat nie rozwiązują problemu mieszkalnictwa.

 • Ranking kredytów hipotecznych - lipiec 2014

  Niskie stopy procentowe i rosnące koszty wynajmu coraz częściej prowadzą do jednego wniosku: coraz częściej bardziej opłaca się kupić mieszkanie niż je wynajmować. W najnowszym zestawieniu kredytów hipotecznych takim miejscem jest Szczecin, w którym miesięczna rata kredytu za 36-metrowe mieszkanie jest niższa od czynszu za wynajem podobnej nieruchomości.

 • Deweloperzy budują w stolicy już poniżej 6 tys. zł za mkw.

  Wola, Białołęka, Mokotów i Praga Południe - w tych dzielnicach warszawscy deweloperzy budują najwięcej. Według Home Broker, w kolejnych kwartałach zyskiwać będzie dalekie Bemowo, gdzie w pobliżu powstałej niedawno obwodnicy miasta jest sporo terenów do zagospodarowania.

 • Zapowiada się dobry czas dla Krakowa

  Królewskie miasto Kraków od lat szczyci się dobrą renomą w kraju i za granicą. W połączeniu liczby ludności, potencjału gospodarczego i walorów turystycznych tkwi siła tutejszego rynku nieruchomości. W ostatnich tygodniach stolica Małopolski została wyróżniona w kilku prestiżowych rankingach. Jeśli dodamy do tego oddanie w najbliższych miesiącach kilku kluczowych inwestycji, przekładających się

 • Półrocze MdM-u: Sukces czy porażka?

  Oceny wyników programu "Mieszkanie dla młodych" w pierwszych sześciu miesiącach jego działania są podzielone. Z jednej strony Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju (MIiR) w podsumowaniu półrocza misji MdM-u wyraża pełne zadowolenie z jego osiągnięć. Niestety nie znajduje to równie pełnego potwierdzenia w zawartych w tym samym opracowaniu statystykach - pisze Jarosław Jędrzyński z portalu RynekPierwotny.pl.