• Informacje na temat:

  ranking dzielnic warszawa

Artykuły na temat: ranking dzielnic warszawa
 • Ranking najpopularniejszych dzielnic Warszawy na rynku mieszkaniowym

  Atrakcyjna lokalizacja jest głównym czynnikiem wyboru mieszkania - to prawda stara jak świat. Sprawdziliśmy, jak prezentuje się obecnie ranking najpopularniejszych dzielnic Stolicy pod względem popytu zgłaszanego przez potencjalnie zainteresowanych klientów.

 • Warszawa: Która dzielnica jest najbezpieczniejsza?

  Która dzielnica Warszawy, zdaniem jej mieszkańców, jest najbezpieczniejsza? Gdzie najlepiej spędzać czas wolny, a gdzie zrobić zakupy?

 • Warszawa liderem innowacyjności w Polsce

  Warszawa zajęła pierwsze miejsce w rankingu polskich miast uczących się, czyli magazynów nauki i pomysłów, zapewniających przyjazne dla wiedzy środowisko i infrastrukturę, a tym samym atrakcyjnych dla inwestorów. Stolica przoduje w takich kategoriach jak infrastruktura dla nowoczesnej produkcji, jednak wyniki w innych nie są satysfakcjonujące, m.in. jakość obsługi w urzędach skarbowych czy ZUS.

 • Gdzie chcą mieszkać warszawiacy? To cena decyduje o wyborze

  W Warszawie mieszka teraz ponad 1 700 000 osób. Z roku na rok ta liczba się zwiększa. Szacuje się, że do 2035 roku w stolicy Polski będzie mieszkać ok. 1 900 000 ludzi, dla których jednym z ważniejszych czynników wyboru Warszawy będzie jakość życia. Mimo że jest ona bardzo ważna, często o wyborze decyduje jednak cena.

 • Nowy Świat ponownie najdroższą ulicą handlową w Polsce

  Ulica Nowy Świat zajęła 44. miejsce w globalnym rankingu - wynika z najnowszego raportu "Główne ulice handlowe na świecie" przygotowanego przez Cushman & Wakefield.

 • New Bond Street trzecią najdroższą ulicą handlową świata - przed Polami Elizejskimi

  Górna Piąta Aleja w Nowym Jorku nadal najdroższą ulicą handlową, na drugim miejscu Causeway Bay w Hongkongu W wyniku wzrostu czynszów o 37,5 proc. londyńska New Bond Street wyprzedziła w globalnym rankingu Pola Elizejskie, które spadły na piąte miejsce. Via Montenapoleone w Mediolanie awansuje na czwartą pozycję Warszawski Nowy Świat sklasyfikowany na 38. miejscu.

 • Nowy Świat ponownie najdroższą handlową ulicą w Polsce

  Według najnowszego raportu "Główne ulice handlowe na świecie" przygotowanego przez firmę Cushman & Wakefield, Nowy Świat zajął 44. miejsce w globalnym rankingu.

 • Firma PGS Software wynajęła ponad 1200 m kw. w Tryton Business House - nowoczesnym budynku biurowym klasy A, realizowanym przez Echo Investment w Gdańsku.

 • Cenowy ranking warszawskich dzielnic - które dzielnice awansowały, a które straciły w 2013 r.

  Trudno spodziewać się spektakularnych zmian w rankingu cenowym. Charakter i specyfika poszczególnych dzielnic bardzo mocno determinuje ceny oferowanych na ich terenie mieszkań. Pomimo tego można wskazać dzielnice, które na przestrzeni 2013 r. zyskały i straciły w rankingu cenowym.

 • Warszawskie dzielnice na "nie"

  Dotychczas w rankingach prezentowano jedynie wymarzone dzielnice do zamieszkania. Sieć biur nieruchomości Metrohouse przeprowadziła wśród swoich doradców badania na temat warszawskich dzielnic, które są najczęściej odrzucane przez zainteresowanych zakupem mieszkania na rynku wtórnym.