• Informacje na temat:

  ranking dzielnic warszawa

Artykuły na temat: ranking dzielnic warszawa
 • Najbardziej dochodowe dzielnice polskich miast

  Blisko połowa z 30 najbardziej dochodowych dzielnic na rynku mieszkaniowym zlokalizowana jest w Warszawie, gdzie najlepiej wypadła Białołęka. Trzynaście dystryktów znajduje się w stołecznym mieście, dzięki czemu to właśnie Warszawie przypadła palma pierwszeństwa w tegorocznym rankingu. Na drugim miejscu uplasował się Gdańsk z pięcioma dzielnicami, a na trzecim miejscu podium znalazł się Kraków

 • Ranking najpopularniejszych dzielnic Warszawy na rynku mieszkaniowym

  Atrakcyjna lokalizacja jest głównym czynnikiem wyboru mieszkania - to prawda stara jak świat. Sprawdziliśmy, jak prezentuje się obecnie ranking najpopularniejszych dzielnic Stolicy pod względem popytu zgłaszanego przez potencjalnie zainteresowanych klientów.

 • Warszawa: Która dzielnica jest najbezpieczniejsza?

  Która dzielnica Warszawy, zdaniem jej mieszkańców, jest najbezpieczniejsza? Gdzie najlepiej spędzać czas wolny, a gdzie zrobić zakupy?

 • Warszawa liderem innowacyjności w Polsce

  Warszawa zajęła pierwsze miejsce w rankingu polskich miast uczących się, czyli magazynów nauki i pomysłów, zapewniających przyjazne dla wiedzy środowisko i infrastrukturę, a tym samym atrakcyjnych dla inwestorów. Stolica przoduje w takich kategoriach jak infrastruktura dla nowoczesnej produkcji, jednak wyniki w innych nie są satysfakcjonujące, m.in. jakość obsługi w urzędach skarbowych czy ZUS.

 • Gdzie chcą mieszkać warszawiacy? To cena decyduje o wyborze

  W Warszawie mieszka teraz ponad 1 700 000 osób. Z roku na rok ta liczba się zwiększa. Szacuje się, że do 2035 roku w stolicy Polski będzie mieszkać ok. 1 900 000 ludzi, dla których jednym z ważniejszych czynników wyboru Warszawy będzie jakość życia. Mimo że jest ona bardzo ważna, często o wyborze decyduje jednak cena.

 • Nowy Świat ponownie najdroższą ulicą handlową w Polsce

  Ulica Nowy Świat zajęła 44. miejsce w globalnym rankingu - wynika z najnowszego raportu "Główne ulice handlowe na świecie" przygotowanego przez Cushman & Wakefield.

 • New Bond Street trzecią najdroższą ulicą handlową świata - przed Polami Elizejskimi

  Górna Piąta Aleja w Nowym Jorku nadal najdroższą ulicą handlową, na drugim miejscu Causeway Bay w Hongkongu W wyniku wzrostu czynszów o 37,5 proc. londyńska New Bond Street wyprzedziła w globalnym rankingu Pola Elizejskie, które spadły na piąte miejsce. Via Montenapoleone w Mediolanie awansuje na czwartą pozycję Warszawski Nowy Świat sklasyfikowany na 38. miejscu.

 • Nowy Świat ponownie najdroższą handlową ulicą w Polsce

  Według najnowszego raportu "Główne ulice handlowe na świecie" przygotowanego przez firmę Cushman & Wakefield, Nowy Świat zajął 44. miejsce w globalnym rankingu.

 • Firma PGS Software wynajęła ponad 1200 m kw. w Tryton Business House - nowoczesnym budynku biurowym klasy A, realizowanym przez Echo Investment w Gdańsku.

 • Cenowy ranking warszawskich dzielnic - które dzielnice awansowały, a które straciły w 2013 r.

  Trudno spodziewać się spektakularnych zmian w rankingu cenowym. Charakter i specyfika poszczególnych dzielnic bardzo mocno determinuje ceny oferowanych na ich terenie mieszkań. Pomimo tego można wskazać dzielnice, które na przestrzeni 2013 r. zyskały i straciły w rankingu cenowym.