• Informacje na temat:

  ranking funduszy inwestycyjnych 2010

Artykuły na temat: ranking funduszy inwestycyjnych 2010
 • Historyczne zyski nie powinny być jedynym kryterium wyboru funduszu

  Dotychczasowe wyniki funduszu w niewielkim stopniu rzutują na jego potencjalne przyszłe dokonania. Warto o tym pamiętać i nie przykładać do historycznych stóp zwrotu funduszy zbyt dużej wagi.

 • Od czego zależy skłonność do oszczędzania - wyniki badań

  Dlaczego jedni oszczędzają, a drudzy nie? Dlaczego jednym udaje się zgromadzić duże aktywa i zabezpieczyć się na przyszłość, a drugim nie? Z pewnością wpływa na to dużo okoliczności. Przeanalizowaliśmy, co wynika z badań naszej skłonności do oszczędzania.

 • Fundusze PEManagers sprzedały udziały w Grupie eBroker. Kupującym Bauer Media

  Helix Ventures Partners FIZ (HVP), fundusz zarządzany przez Grupę Private Equity Managers (PEManagers), sprzedaje wszystkie udziały w Grupie eBroker. Kupującym jest Grupa Bauer Media,

 • Raport bieżący nr 18/2015 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Private Equity Managers S.A....

 • Kraje PIGS to gospodarcza bomba UE. Tym razem detonator mają Włosi

  Jeśli myślicie, że komicy wygłaszający zabawne monologi w kawiarniach (tzw. stand uperzy) albo improwizowane w małych klubach spektakle teatralne to wynalazek współczesności, jesteście w błędzie. Pionierami w zabawianiu widzów wymyślanymi na poczekaniu gagami są Włosi. W XVI w. rozwinęli komedię ludową, znaną powszechnie jako commedia dell'arte.

 • Ranking funduszy emerytalnych

  W lutym tego roku, po niezbyt udanym styczniu, wyniki otwartych funduszy emerytalnych zaprezentowały się relatywnie dobrze.

 • Najlepszego kredytu mieszkaniowego w złotych udzieli Pekao, w euro najatrakcyjniej pożyczy Deutsche Bank PBC - wynika z rankingu Open Finance. Banki nie żałują klientom promocji i obniżek cen. Maleją marże i różnice pomiędzy ofertami kredytów mieszkaniowych. Średnia marża dla kredytów powiązanych z innymi produktami w złotych wynosi już 1,60 pkt proc., a dla euro 2,49 pkt proc.

 • Gwiazdy rankingu TFI

  Swój roczny ranking funduszy inwestycyjnych podsumowuje "Puls Biznesu", prezentując gwiazdy TFI.

 • Fundusze otwarte po I kwartale: Tryumf MiŚ'ów

  Wyniki funduszy inwestycyjnych w pierwszym kwartale 2010 można zaliczyć do udanych. Zdecydowanie rosły fundusze akcji, ale niedużo gorsze okazały się fundusze obligacji. Analitycy firmy Expander podsumowują rezultaty otwartych funduszy inwestycyjnych osiągnięte w minionym okresie oraz przedstawiają swoje prognozy na przyszłość.

 • W ubiegłym roku można było zarobić kilkadziesiąt procent wpłacając oszczędności do otwartych funduszy inwestycyjnych - wynika z analizy Expandera.