• Informacje na temat:

  ranking funduszy inwestycyjnych 2011

Artykuły na temat: ranking funduszy inwestycyjnych 2011
 • Raport bieżący nr 18/2015 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Private Equity Managers S.A....

 • Najlepszego kredytu mieszkaniowego w złotych udzieli Pekao, w euro najatrakcyjniej pożyczy Deutsche Bank PBC - wynika z rankingu Open Finance. Banki nie żałują klientom promocji i obniżek cen. Maleją marże i różnice pomiędzy ofertami kredytów mieszkaniowych. Średnia marża dla kredytów powiązanych z innymi produktami w złotych wynosi już 1,60 pkt proc., a dla euro 2,49 pkt proc.

 • Które banki zarabiają na klientach najwięcej?

  "Puls Biznesu" opublikował ranking przychodów banków z prowizji klientów. Citi Handlowy w ubiegłym roku zarobił na prowizjach ponad 664 miliony złotych. Ponad 1/3 z tej kwoty uzyskał z obsługi kart płatniczych i kredytowych. Getin Noble Bank z ponad miliardowego dochodu prowizyjnego ponad 800 milionów osiągnął na sprzedaży ubezpieczeń i funduszy inwestycyjnych.

 • Ile naprawdę zarobiły OFE od początku działalności?

  funduszy emerytalnych był bardzo zbliżony i wyniósł w tym czasie odpowiednio +210 zł oraz +209 zł. Najmniej w horyzoncie 3-letnim, podobnie jak w poprzednim zestawieniu (na koniec grudnia 2012), zgromadzili klienci OFE Polsat i OFE Pocztylion. Licząc od momentu uruchomienia wszystkich funduszy (sierpień 1999), najwyższy stan hipotetycznego konta osiągnęli uczestnicy ING OFE - 34,5 tys. zł.

 • - Zestaw indeksów Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych od 1 grudnia 2011 r. powiększy się o indeks WIGPlus. Umożliwi on śledzenie koniunktury w grupie najmniejszych spółek notowanych na głównym rynku GPW - poinformowała giełda w czwartkowym komunikacie