• Informacje na temat:

  ranking kont internetowych

Artykuły na temat: ranking kont internetowych
 • Zanim założymy konto osobiste, zastanówmy się, na jakich usługach nam najbardziej zależy. Czy będziemy dokonywać płatności w oddziale banku, czy przez internet lub telefon? Czy dużo przelewów będziemy robić w miesiącu? Czy planujemy ustanowić zlecenia stałe lub polecenia zapłaty? Jak często będziemy płacić kartą?

 • Konta bankowe nie takie darmowe, jak pokazują reklamy. Ile i za co płacimy naprawdę?

  Coraz więcej banków zachęca Polaków do zakładania bezpłatnych kont osobistych, w których klienci nie ponoszą opłat za prowadzenie rachunku, przelewy czy wypłaty z bankomatów. Dane NBP pokazują jednak, że Polacy płacą za swoje konta coraz więcej. Które rachunki są rzeczywiście bezpłatne i jak czytać oferty banków?

 • ...1. Banki, konkurując ze sobą, zachęcają klientów do zakładania kont „za zero złotych”. Trzeba jednak uważać, bo oferty te często są uzależnione...

 • Ranking lokat terminowych - grudzień 2014

  Eksperci porównywarki TotalMoney.pl sprawdzili, którą lokatę warto obecnie założyć. Jeśli nadal nie wiemy, czy wybrać tę standardową, czy dla nowych środków - zapoznajmy się z najnowszym rankingiem lokat terminowych.

 • Sposoby na regularne oszczędzanie

  ...moglibyśmy się obejść. Niepotrzebnie wydane 2 zł dziennie po roku daje kwotę 730 zł! Ulokuj w banku Gdy uda nam się uzbierać większą kwotę, wpłaćmy ją na konto oszczędnościowe. Obecnie oprocentowanie takich kont nie jest zbyt wysokie. Możemy jednak liczyć na ok. 3% w skali roku. Oszczędności można też wpłacać na lepiej oprocentowane lokaty. Ranking lokat znajdziemy np. na www.kontomierz.pl...

 • Cena kredytu internetowego

  Pożyczyć przez internet można szybciej niż za pośrednictwem oddziału banku. Czy jednak pożyczka internetowa będzie także tańsza od tej "standardowej"? Sprawdziliśmy to.

 • Płacą nawet 1000 złotych za polecenie!

  ...referencyjnym. Korzystają z tego często sieci dyskontowe, które proponują polecającym bony na zakupy do swoich sklepów. Zdecydował się na to m.in. australijski jednego ze znanych portali internetowych, który(...) jeśli założoną konto na platformie poleceń i zarekomendują nie mniej niż 3 osoby, firma wpłaci określoną kwotę na osoby poszkodowane w wyniku huraganu na Filipinach. Nie miało przy tym znaczenia, czy...

 • Ranking lokat terminowych - kwiecień 2015

  Lokata terminowa jest jednym z produktów bankowych, dzięki któremu możemy zarobić dodatkowe środki. Wpłacając na nią 5000 zł, możemy zyskać nawet 118 zł. Eksperci TotalMoney.pl przeanalizowali lokaty terminowe dostępne w bankach. Sprawdźmy, gdzie warto ulokować swoje oszczędności?

 • Pożyczki hipoteczne nie tylko na mieszkanie

  ...tysiącach pożyczkę hipoteczną warto jednak wziąć pod uwagę. Ranking najkorzystniejszych pożyczek* Bank Miesięczna rata** Minimalna i maksymalna kwota pożyczki BPH*** od 30 tys. zł do 50 proc. wartości(...) ubezpieczenia (bank je skredytuje). *** By otrzymać takie warunki, trzeba posiadać konto za min. 9,99 zł miesięcznie.

 • Ranking lokat terminowych - listopad 2014

  Ciekawą i nową ofertą są jednomiesięczne lokaty z oprocentowaniem wynoszącym nawet 4,3% w skali roku. Z jakich propozycji warto skorzystać w listopadzie? Zapraszamy do lektury najnowszego rankingu lokat terminowych TotalMoney.pl.