• Informacje na temat:

  ranking kredytów hipotecznych 2010

Artykuły na temat: ranking kredytów hipotecznych 2010
 • Wczasy pod gruszą

  Ranking najpopularniejszych świadczeń pozapłacowych w Polsce (tzw. benefitów) od wielu lat nie ulega zmianie i prezentuje się następująco: Telefon komórkowy. Prywatna opieka medyczna. Laptop(...) inwestycję w rozwój firmy. Po nowelizacji przepisów Kodeksu Pracy w sprawie podnoszenia kwalifikacji zawodowych pracowników, która obowiązuje od 16 lipca 2010 r., w interesie pracodawcy jest uregulowanie na...

 • Raport bieżący nr 18/2015 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Private Equity Managers S.A....

 • Najlepszego kredytu mieszkaniowego w złotych udzieli Pekao, w euro najatrakcyjniej pożyczy Deutsche Bank PBC - wynika z rankingu Open Finance. Banki nie żałują klientom promocji i obniżek cen. Maleją marże i różnice pomiędzy ofertami kredytów mieszkaniowych. Średnia marża dla kredytów powiązanych z innymi produktami w złotych wynosi już 1,60 pkt proc., a dla euro 2,49 pkt proc.

 • Hipoteki: Urodzajny trzeci kwartał

  Sprzedaż kredytów hipotecznych wzrosła w III kwartale br. o 28,32 proc. w porównaniu do analogicznego okresu ubiegłego roku i wyniosła ponad 62 tys. sztuk - wynika z danych zebranych przez Open Finance od 19 banków działających na rynku.

 • Kredyty: Gdzie dają dużo i tanio?

  Na najwyższe kwoty kredytu hipotecznego i jednocześnie niskie oprocentowanie można liczyć w HSBC Banku i Alior Banku. Zdolność kredytową singla z dochodem 3,5 tys. zł netto wyliczyły one na ok. 325 tys. zł. Na wyróżnienie zasłużył również ING Bank Śląski, ale tylko w przypadku kredytów dla zamożnych klientów. Expander zwraca jednak uwagę, że tak korzystne warunki mogą nie utrzymać się długo. Nowa

 • Czy PKO bierze wszystko?

  Najlepsze kredyty hipoteczne w euro i złotym oferuje PKO BP. Jego oferta jest najbardziej uniwersalna, choć kilka instytucji oferuje niższe marże czy prowizje.

 • Analiza wtórnego rynku nieruchomości

  Początek roku przyniósł kolejne pozytywne zamiany na rynku kredytów hipotecznych. Po pierwsze cztery banki - BZ WBK, Getin Noble Bank, Kredyt Bank i Raiffeisen Bank - zdecydowały się ponownie wprowadzić do swojej oferty kredyty walutowe. Poza tym Multibank powrócił do udzielania kredytów na 110 proc.wartości nieruchomości. Zacznijmy jednak od rzeczy najważniejszych, czyli poziomu oprocentowania.

 • Na dzień dobry dostaniesz 5 procent zniżki

  W najbliższym czasie raty kredytów hipotecznych mogą wzrastać. Ceny ofertowe nadal spadają w większości lokalizacji. Od lata 2008, kiedy mieliśmy szczyt mieszkaniowej hossy, mieszkania w 15 największych polskich miastach, potaniały średnio o 14 proc. Co piąty właściciel sprzedawanego mieszkania jest chętny do obniżki ceny średnio o 5 proc. - to główne tezy raportu Polski Rynek Nieruchomości

 • Działki - spadków nie widać

  Poziom cen wokół dużych miast jest skorelowany z poziomem cen w ośrodku centralnym. Najdroższe są okolice Warszawy, gdzie ceny działek budowlanych zaczynają się od 135 złotych w Błoniach a kończą na 800 złotych w Izabelinie. Kolejne w rankingu najdroższych miejscowości są okolice Poznania, z cenami od 90 do 245 złotych za metr kwadratowy.

 • Home Broker najlepiej rozwijającą się firmą

  Spółka Home Broker Nieruchomości S.A. została wyróżniona jako najlepiej rozwijająca się firma w rankingu gospodarczym Ministerstwa Gospodarki i "Rzeczpospolitej" Dobra Firma 2013.