• Informacje na temat:

  ranking kredytów hipotecznych 2011

Artykuły na temat: ranking kredytów hipotecznych 2011
 • Ranking kredytów hipotecznych - marzec 2014

  Przysłowie mówi, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Jeśli stać nas na mieszkanie, to dlaczego nie kupić zamiast niego domu i mieszkać w 100 proc. u siebie? Zamiast np. 70-cio metrowego mieszkania położonego w mieście można mieć przecież większy dom położony pod miastem. Z takiego założenia wyszli bohaterowie marcowego rankingu kredytów hipotecznych TotalMoney.pl

 • Standard & Poor's: Polska wchodzi w gorący okres

  Zdaniem analityków Standard & Poor's, Polska wchodzi w gorący okres wyborczy w którym składanych jest wiele obietnic. Spodziewamy się zaciętej kampanii przed październikowymi wyborami parlamentarnymi. Nie sądzimy jednak, by Polska po wyborach znacząco zmieniła kierunek w zakresie polityki gospodarczej.

 • Raport bieżący nr 18/2015 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Private Equity Managers S.A....

 • Ranking kredytów hipotecznych - czerwiec 2012

  Gdzie udać się po kredyt hipoteczny? Który bank oferuje najniższe raty? Na co trzeba zwrócić uwagę przed podjęciem ostatecznej decyzji? Analitycy porównywarki finansowej Comperia.pl przygotowali ranking najatrakcyjniejszych kredytów hipotecznych.

 • Ranking kredytów hipotecznych - grudzień 2013

  W ostatnim w mijającym roku rankingu kredytów hipotecznych sprawdzamy, w którym banku czteroosobowa rodzina otrzyma najtańszy kredyt, który pozwoli na sfinansowanie całości kosztów związanych z kupnem mieszkania.

 • Najlepszego kredytu mieszkaniowego w złotych udzieli Pekao, w euro najatrakcyjniej pożyczy Deutsche Bank PBC - wynika z rankingu Open Finance. Banki nie żałują klientom promocji i obniżek cen. Maleją marże i różnice pomiędzy ofertami kredytów mieszkaniowych. Średnia marża dla kredytów powiązanych z innymi produktami w złotych wynosi już 1,60 pkt proc., a dla euro 2,49 pkt proc.

 • Ranking kredytów hipotecznych - czerwiec 2012

  Z raportu AMRON - SARFiN wynika, że w I kwartale 2012 r. zawartych zostało 48 723 umów kredytowych na kwotę 10,2 mld złotych. Zdecydowana większość kredytów - 84,20 proc. - udzielonych była w złotych. Zobaczmy zatem, co obecnie banki oferują osobom zainteresowanym kredytem hipotecznym.

 • Ranking kredytów hipotecznych: Już nie tanieją

  Banki przyhamowały z obniżaniem kosztów kredytów mieszkaniowych. Marże kredytów złotowych niemal stanęły w miejscu, a w euro poszły w górę. W obu walutach najlepsze oferty proponuje Deutsche Bank PBC - wynika z najnowszego rankingu Open Finance.

 • Bezkonkurencyjna pożyczka hipoteczna

  Pożyczka hipoteczna to najtańszy kredyt na dowolne wydatki z ratą o jedną trzecią albo nawet o połowę niższą niż kredytu gotówkowego. Najatrakcyjniejsze oferty pożyczek mają obecnie: Citi Handlowy, BPH i Meritum Banku - wynika z rankingu Open Finance.

 • Banki coraz szybciej udzielają kredytów

  Mimo zawirowania związanego z wejściem w życie rekomendacji SII banki nieznacznie poprawiły szybkość obsługi wniosków kredytowych w IV kwartale ub. r. - wynika z badania przeprowadzonego przez Home Broker. Te, które w końcówce roku - w związku z dobrą ofertą - zostały zasypane wnioskami o kredyty w euro, miały jednak problem z ich szybką obsługą.