• Informacje na temat:

  ranking linii lotniczych w polsce

Artykuły na temat: ranking linii lotniczych w polsce
 • Europejski ranking linii lotniczych. Lufthansa druga. LOT nieobecny

  Niemiecki Instytut Badania Jakości Usług ankietował klientów linii lotniczych - tanich i renomowanych.

 • Polscy pasażerowie linii lotniczych powinni ucieszyć na wiadomość dotyczącą wprowadzenia nowego rozwiązania - Smart Connection. To bardzo specyficzne loty składane, organizowane tak, by cała podróż odbywała się maksymalnie korzystnie pod względem i ceny, i wykorzystania czasu.

 • Ponad 120 tys. polskich pasażerów ma prawo domagać się odszkodowania za utrudnione loty

  W przypadku odwołanego lub opóźnionego lotu czy odmowy wejścia na pokład samolotu można się ubiegać o odszkodowanie. Rekompensata może sięgać 600 euro. W 2016 roku ok. 1,1 tys. lotów w Polsce odbyło się z problemami. O odszkodowanie mogło się ubiegać nawet 124 tys. pasażerów, a łączna kwota rekompensat sięga 50 mln euro.

 • Kraków Airport największą bazą Ryanaira w Polsce

  Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, dziś ogłosiła największy w historii rozkład lotów z Krakowa z 15 nowościami na sezon letni 2018 - Ateny, Barcelona, Berlin, Frankfurt, Glasgow, Goeteborg(...) trasach i obsłuży 3,5 miliona pasażerów. Kraków Airport stanie się największą bazą Ryanaira w Polsce.

 • Warszawa liderem innowacyjności w Polsce

  Warszawa zajęła pierwsze miejsce w rankingu polskich miast uczących się, czyli magazynów nauki i pomysłów, zapewniających przyjazne dla wiedzy środowisko i infrastrukturę, a tym samym atrakcyjnych dla inwestorów. Stolica przoduje w takich kategoriach jak infrastruktura dla nowoczesnej produkcji, jednak wyniki w innych nie są satysfakcjonujące, m.in. jakość obsługi w urzędach skarbowych czy ZUS.

 • Kraje PIGS to gospodarcza bomba UE. Tym razem detonator mają Włosi

  Jeśli myślicie, że komicy wygłaszający zabawne monologi w kawiarniach (tzw. stand uperzy) albo improwizowane w małych klubach spektakle teatralne to wynalazek współczesności, jesteście w błędzie. Pionierami w zabawianiu widzów wymyślanymi na poczekaniu gagami są Włosi. W XVI w. rozwinęli komedię ludową, znaną powszechnie jako commedia dell'arte.

 • Ranking low costów po 2004 r.

  Wśród największych tanich przewoźników latających do Polski na prowadzenie wysuwa się Wizz Air. Nie wiadomo, na jak długo wystarczy mu sił.

 • Niebo jest dla nich za małe, wielka wojna trwa!

  Rynek tanich linii lotniczych w Polsce rozwija się w zdumiewającym tempie. Tradycyjni przewoźnicy, którzy jeszcze do niedawna królowali na polskim niebie, zaczynają czuć na plecach oddech konkurencji. Czy ich czas dobiega końca?

 • Urząd Lotnictwa Cywilnego zatwierdził na sezon zimowy rozkłady 30 zagranicznych przewoźników lotniczych, wykonujących regularne pasażerskie loty do i z Polski - poinformowała rzeczniczka ULC Katarzyna Krasnodębska. Rejsy na zimę zawiesiło cztery linie.

 • Polska przoduje w biurokracji

  Regulacje rynkowe w Polsce należą do najbardziej restrykcyjnych w krajach OECD, nieco lepiej wypadamy, jeśli chodzi o ograniczenia dla obcych inwestycji, natomiast bariery celne w handlu wciąż mamy stosunkowo wysokie.