• Informacje na temat:

  ranking lotniska w polsce

Artykuły na temat: ranking lotniska w polsce
 • Gdzie najłatwiej, a gdzie najtrudniej o pracę?

  W pierwszej dziesiątce tego rankingu znalazły się też takie miasta jak: Oxford, Norwich, Exeter, Londyn i Milton Keynes. Jadąc do jednego z nich zwiększasz swoje szanse na znalezienie zatrudnienia(...) rankingu miast, w których najłatwiej o pracę na Wyspach. Aberdeen to jedno z najbogatszych i najszybciej rozwijających się miast w Wielkiej Brytanii. Na jedną ofertę zatrudnienia przypada tam tylko jeden...

 • Kraków Airport największą bazą Ryanaira w Polsce

  Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, dziś ogłosiła największy w historii rozkład lotów z Krakowa z 15 nowościami na sezon letni 2018 - Ateny, Barcelona, Berlin, Frankfurt, Glasgow, Goeteborg(...) trasach i obsłuży 3,5 miliona pasażerów. Kraków Airport stanie się największą bazą Ryanaira w Polsce.

 • 14 firm w krakowskiej SSE zadeklarowało 298 mln zł na inwestycje

  ...nowoczesnych usług dla biznesu. Z danych ABSL wynika, że międzynarodowe centra usług zatrudniają w Krakowie ponad 25 000 osób, co jest najwyższym wynikiem nie tylko w Polsce, ale i całym regionie Europy(...) zauważyć, że w mieście mocno rozwinął się również sektor bankowy. Mocną pozycję Krakowa jako lokalizacji dla inwestycji z sektora nowoczesnych usług potwierdzają światowe rankingi. W 2013 roku...

 • Ponad 120 tys. polskich pasażerów ma prawo domagać się odszkodowania za utrudnione loty

  W przypadku odwołanego lub opóźnionego lotu czy odmowy wejścia na pokład samolotu można się ubiegać o odszkodowanie. Rekompensata może sięgać 600 euro. W 2016 roku ok. 1,1 tys. lotów w Polsce odbyło się z problemami. O odszkodowanie mogło się ubiegać nawet 124 tys. pasażerów, a łączna kwota rekompensat sięga 50 mln euro.

 • Polscy pasażerowie linii lotniczych powinni ucieszyć na wiadomość dotyczącą wprowadzenia nowego rozwiązania - Smart Connection. To bardzo specyficzne loty składane, organizowane tak, by cała podróż odbywała się maksymalnie korzystnie pod względem i ceny, i wykorzystania czasu.

 • Ranking low costów po 2004 r.

  Wśród największych tanich przewoźników latających do Polski na prowadzenie wysuwa się Wizz Air. Nie wiadomo, na jak długo wystarczy mu sił.

 • 3-milionowy pasażer na Kraków Airport

  Dzisiaj na płycie krakowskiego lotniska pojawił się 3-milionowy pasażer. Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków - Balice, jako pierwsze regionalne lotnisko w Polsce, obsłużył trzy miliony pasażerów w ciągu dwunastu miesięcy.

 • Zagraniczni inwestorzy skarżą się głównie na przepisy podatkowe oraz niestabilne prawo.

 • Niebo jest dla nich za małe, wielka wojna trwa!

  Rynek tanich linii lotniczych w Polsce rozwija się w zdumiewającym tempie. Tradycyjni przewoźnicy, którzy jeszcze do niedawna królowali na polskim niebie, zaczynają czuć na plecach oddech konkurencji. Czy ich czas dobiega końca?

 • Turecki Epit, który w Białej Podlasce chce wybudować drugie Las Vegas, ma spore szanse na rozpoczęcie inwestycji. Wiele wskazuje na to, że ministerstwo środowiska zgodzi się na odlesienie kilkuset hektarów gruntu. Potem już wszystko będzie zależało od inwestora.