• Informacje na temat:

  ranking marek światowych

Artykuły na temat: ranking marek światowych
 • Skandynawowie jedni z najbardziej pożądanych pracodawców

  ...przodują w światowych rankingach oceniających poziom równowagi między życiem prywatnym a zawodowym oraz zadowolenia z pracy. W parze z wysokimi wskaźnikami satysfakcji idą dane dotyczące(...) Oriflame, Velux - jeden z największych producentów okien, Scania, Nordea, Cybercom, IKEA, Ericsson czy producent farb Flügger - to najbardziej znane przykłady skandynawskich marek obecnych na polskim...

 • Ranking Zaufanych Opinii Ceneo.pl 2016

  Zaufane Opinie są oznaczone w serwisie charakterystyczną zieloną tarczą. Pochodzą wyłącznie od klientów, którzy dokonali rzeczywistych zakupów. Każdego dnia użytkownicy Ceneo.pl wystawiają ok. 4,8 tys. Zaufanych Opinii. W programie "Zaufane Opinie Ceneo.pl" bierze udział ok 3800 sklepów. Oferty sklepów nagradzanych w programie są odwiedzane nawet 23% częściej niż pozostałe.

 • LGBT - atrakcyjni konsumenci i pracownicy

  ...ranking korporacji przyjaznych LGBT. W 2009 roku na liście znalazło się 25 światowych koncernów. W czerwcu br. na liście pięciu organizacji najbardziej "LGBT friendly" znalazły się takie koncerny(...) marketerów bardzo istotne, poza siłą nabywczą tej grupy, były deklaracje dotyczące wyboru konkretnych marek. Okazuje się bowiem, że 78 proc. badanych chętniej kupuje marki z portfolio firm prowadzących...

 • Chcemy pokazać największym markom globalnym, że Polska nie jest tylko dostarczycielem art. spożywczych - Kościński

  - Chcemy pokazać największym markom globalnym, że nasz kraj nie jest tylko dostarczycielem produktów spożywczych, ale też specjalistycznych usług IT - powiedział wiceminister przedsiębiorczości i technologii Tadeusz Kościński przed wyjazdem do Stanów Zjednoczonych.

 • Nowe centra usług wspólnych mierzą się z poważnymi brakami kadrowymi i rywalizacją o specjalistów

  ...specjalistów, co pokazują wszelkie rankingi najwyższych umiejętności. Świadczą o tym też gigantyczne osiągnięcia na międzynarodowych zawodach i olimpiadach informatycznych. Ich laureaci są rozchwytywani(...) często obecność na światowych rynkach poprzez lokalne spółki. To umożliwia obsługę dużych zleceń, np. składanych przez sektor publiczny. Mniejsi gracze, w tym startupy, tworzą natomiast rozwiązania dla...

 • Comarch podpisał 2 marca umowę na utrzymanie Kompleksowego Systemu Informatycznego dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Oferta krakowskiego producenta została wybrana w drodze przetargu nieograniczonego.

 • Wszyscy chcą pracować dla Google'a

  Wynika to z opublikowanego właśnie światowego rankingu najbardziej atrakcyjnych pracodawców firmy doradczej Universum.

 • Rekordowy eksport trunków. Najwięcej polskiej wódki wypijają Francuzi

  Zaczynają ją też doceniać Japończycy i Chińczycy. W tym roku za granicę wysłanych zostanie 24 milionów litrów alkoholu wyprodukowanego w Polsce, czyli o 9 proc. więcej niż przed rokiem - wylicza Instytut Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej. IERiGŻ szacuje, że w tym roku wyprodukowanych zostanie 125,7 mln l.

 • Comarch - globalny producent i dostawca usług oraz rozwiązań z branży IT - podjął strategiczną decyzję o wzmocnieniu swojej obecności na rynkach azjatyckich i otworzył spółkę w Tokio w Japonii.

 • Proces przejmowania usług jest realizowany na bazie opracowanej w marcu 2018 koncepcji przejęcia usług od dotychczasowego wykonawcy. Dzięki dobrej i konsekwentnej współpracy pomiędzy Comarch i ZUS uzgodnione zostały harmonogramy kompilacji kodów, weryfikacji kompetencji i przejmowania sukcesywnie w poszczególnych miesiącach usług w KSI ZUS.