• Informacje na temat:

  ranking najbogatszych polakow 2013

Artykuły na temat: ranking najbogatszych polakow 2013
 • Majątki Polaków i Chińczyków - porównanie

  Nikogo nie dziwi ogromne zainteresowanie rankingiem najbogatszych ludzi na świecie. Fortuny przyciągają. Takie zestawienie to swoiste kompendium wiedzy, w jaki sposób zarobili inni. Szczególnie(...)://www.worldbank.org/content/dam/Worldbank/document/Poverty%20documents/Inequality-In-Focus-0813.pdf [dostęp: 16.09.2015], 2. 100 najbogatszych Polaków - Forbes, edycja 2015, http://100najbogatszychpolakow.forbes.pl...

 • Trzy firmy wyraziły zainteresowanie kopalnią Brzeszcze

  Węglokoks Kraj, spółka celowa Tauronu - RSG i należąca do Michała Sołowowa FTF Columbus to firmy, które złożyły wstępne oferty na kupno kopalni Brzeszcze. Negocjacje z oferentami mają rozpocząć się od wtorku.

 • Jeszcze nigdy w historii nie goniliśmy światowej czołowki tak szybko, jak w ostatnich latach.

 • Spekulanci i krezusi, czyli polski rynek nieruchomości według "Forbesa"

  - Popularna maksyma rynkowych spekulantów mówi, że nie istnieją lepsze sposoby na zarabianie pieniędzy, niż giełda i nieruchomości. Czy opublikowana właśnie przez magazyn "Forbes" lista 100 najbogatszych Polaków 2012 potwierdza tę regułę? - pyta Jarosław Jędrzyński, analityk rynku nieruchomości portalu RynekPierwotny.com.

 • Fundusze Strukturalne UE są na drugim miejscu w rankingu największych wydatków Unii Europejskiej, po wydatkach na rolnictwo. Przy czym fundusze strukturalne są tak zaprojektowane, aby wspomóc biedniejsze regiony zjednoczonej Europy w doganianiu regionów bogatszych.

 • Ceny apartamentów w chmurach szybują mimo kryzysu

  Czy do Polski wchodzi powoli moda na mieszkania w "drapaczach chmur", która na Zachodzie pojawiała się 10-15 lat temu? Już niedługo i u nas będzie można zamieszkać na wysokości 200 metrów. Zawrotne wysokości mogą osiągać nie tylko budynki, ale też ceny zlokalizowanych w nich apartamentów, liczone nawet w dziesiątkach milionów złotych. W Nowym Jorku penthouse na 90. piętrze jednego z wysokościowców został niedawno sprzedany za 90 milionów dolarów!