• Informacje na temat:

  ranking najlepszych banków

Artykuły na temat: ranking najlepszych banków
 • Tego rodzaju konta są wygodniejszym niż lokaty sposobem na pomnażanie pieniędzy, bo w dowolnym momencie możemy je wypłacić – bez utraty odsetek. Co więcej – najlepsze konta oszczędnościowe mają wyższe oprocentowanie niż przeciętne lokaty. W zasadzie wszystkie banki oferują konta oszczędnościowe – jako dodatek do podstawowego rachunku. Przedstawiamy ich najnowszy ranking przygotowany przez...

 • Ranking pożyczek hipotecznych

  Potrzebujesz większej kwoty, a masz mieszkanie czy dom, który możesz zaproponować bankowi jako zabezpieczenie? Skorzystaj z pożyczki hipotecznej. Eksperci TotalMoney.pl sprawdzili, w którym banku jest ona najkorzystniejsza.

 • Dzięki rekordowo niskim stopom procentowym kredyty mieszkaniowe są wciąż dość tanie. Ich oprocentowanie przeciętnie wynosi 4,6 proc. Open Finance sprawdził, gdzie uzyskamy najlepszy kredyt.

 • Ranking banków 2016: Gdzie można liczyć na najlepszą obsługę?

  Wyniki tegorocznego badania jakości obsługi w bankach mogą zaskakiwać. Choć Bank Millennium utrzymał pozycję lidera, drugie i trzecie miejsce przypadło kolejno Getin Bankowi oraz mBankowi, którzy zdetronizowali ubiegłorocznych finalistów, tj. ING Bank Śląski i Deutsche Bank. O tym, że obsługa klienta nadal w wielu miejscach kuleje, świadczy jednak ogólny wynik dla wszystkich przebadanych placówek, który wyniósł 74,7 proc. - zaledwie jeden punkt procentowy więcej niż w ubiegłym roku.

 • ...wielu różnych kredytów bankowych. Porównywarki to doskonałe współczesne narzędzia ułatwiające orientację w świecie kredytów bankowych. Gromadzą one informacje pochodzące z kilkunastu banków. Zamieszczają też aktualne rankingi kredytów (który bank udziela najniższego oprocentowania albo rozłoży spłatę na najdłuższy okres). Mamy szybki i łatwy dostęp do informacji. Aby zapoznać się z ofertami...

 • Ranking kredytów konsolidacyjnych (gotówkowych)

  Jeden z banków w swojej reklamie przekonuje, że mówiąc o swoich zobowiązaniach kredytowych powinniśmy używać liczby pojedynczej i mówić: spłacam kredyt, a nie spłacam kredyty... Dla klientów którzy o swoich zobowiązaniach nie chcą mówić w liczbie mnogiej najlepszym rozwiązaniem jest kredyt konsolidacyjny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami banków takie kredyty oferujących.

 • Zarabiasz? Pomyśl o zabezpieczeniu przyszłości

  .... Ranking lokat pozwala zorientować się w aktualnej ofercie banków. Być może kuszące oprocentowanie przekona do systematycznego oszczędzania osoby niezdecydowane. Oszczędzanie to doskonały sposób, by(...) oprocentowania czy częstszej kapitalizacji odsetek.  Pomoże ranking Wybierając lokatę, dobrze pomyśleć o skorzystaniu z zestawień przygotowywanych przez specjalistów. Jeżeli chodzi o lokaty, ranking nie...

 • Ranking lokat terminowych - grudzień 2014

  Eksperci porównywarki TotalMoney.pl sprawdzili, którą lokatę warto obecnie założyć. Jeśli nadal nie wiemy, czy wybrać tę standardową, czy dla nowych środków - zapoznajmy się z najnowszym rankingiem lokat terminowych.

 • ...środków na rachunkach oszczędnościowych. Przejrzyj więc oferty banków, posiłkując się np. rankingami najlepszych kont oszczędnościowych. Do Ciebie będzie należał też wybór między rodzajem oszczędzania(...) ona lepiej oprocentowana – najczęściej to ok. 4-5 proc. w skali roku. Można otworzyć ją już od kwoty 500 zł na 1 miesiąc. W większości banków jednak musisz liczyć się z tym, że chcąc wypłacić...

 • Ranking kredytów samochodowych - wrzesień 2014

  Przedstawiamy wrześniowy ranking kredytów samochodowych TotalMoney.pl dla aut nowych i używanych. Sprawdźmy, w których bankach liczyć możemy na najniższe oprocentowanie nominalne i prowizję, a także który z kredytodawców zaoferuje najniższy całkowity koszt finansowania.