• Informacje na temat:

  ranking najlepszych banków 2013

Artykuły na temat: ranking najlepszych banków 2013
 • ..., że po podpisaniu takiej umowy otrzymasz kredyt, poproś w banku o wystawienie tzw. promesy, czyli przyrzeczenia udzielenia kredytu. Program rządowy mieszkanie dla młodych 1 lipca 2013 roku ma ruszyć(...) wielu różnych kredytów bankowych. Porównywarki to doskonałe współczesne narzędzia ułatwiające orientację w świecie kredytów bankowych. Gromadzą one informacje pochodzące z kilkunastu banków...

 • Ranking kredytów samochodowych - czerwiec 2013

  W czerwcowej edycji rankingu kredytów samochodowych Totalmoney.pl skupiliśmy się oczywiście przede wszystkim na przedstawieniu konkretnych propozycji finansowania zakupu aut nowych i używanych. Pokażemy też, dlaczego czasem warto być EKO.

 • Zatrudnienie w centrach usług wspólnych może wzrosnąć o 100 tys. osób

  ...- Polska dziś jest na najlepszej drodze, żeby centra usług wspólnych stały się naszym flagowym sektorem w ciągu najbliższych 5-10 lat. Mamy bardzo wysoką pozycję w rankingach atrakcyjności miast pod(...) - twierdzi Krystian Bestry. Jak wynika z ostatniego raportu ABSL w 2013 roku powstało w Polsce 66 nowych centrów. Blisko 60 proc. z nich utworzyli nowi inwestorzy, nie posiadali dotychczas w Polsce...

 • Lokaty bankowe na kilka lat - czy to się opłaca?

  Wyższe oprocentowanie to nie jedyna zaleta lokat na kilka lat. Taki produkt zapewnia również większą stabilność i komfort dla klienta - nie musi on martwić się o środki, które powierzył bankowi. Eksperci TotalMoney.pl przyjrzeli się bliżej lokatom długoterminowym.

 • Mądry Polak po Hiszpanie

  ...jest szczególnym miejscem na mapie Europy. Miejscem, gdzie - według najnowszych danych Eurostatu - w czerwcu 2013 r. aż 56,1 proc. osób do 25. roku życia pozostaje bez pracy. Miejscem, które wykreowało(...) to potęgi klucz? Hiszpania nie przoduje w rankingach poziomu edukacji - według raportu Global Competitiveness Report, plasuje się na 79. miejscu spośród 144 państw. Co więcej, charakterystycznym...

 • Erste Group: Barometr naszych oszczędności

  Niskie oprocentowanie klasycznych produktów oszczędnościowych nie zniechęciło mieszkańców Europy Środkowo-Wschodniej do odkładania pieniędzy na czarną godzinę. Według Barometru oszczędności Erste Group 2014, dwie trzecie mieszkańców regionu uważa, że oszczędzanie pieniędzy jest ważne. Niestety zaledwie 40 procent naszych gospodarstw domowych posiada oszczędności.

 • PKO Bank Polski po raz kolejny został liderem rankingu "Miesięcznika Finansowego BANK". Zwyciężył również w kategoriach "Banki Finansujące Nieruchomości" i "Consumer Finance".

 • Lokaty długoterminowe - czy to się opłaca?

  Wyższe oprocentowanie to nie jedyna zaleta lokat na kilka lat. Taki produkt zapewnia również większą stabilność i komfort dla klienta - nie musi on martwić się o środki, które powierzył bankowi. Eksperci TotalMoney.pl przyjrzeli się bliżej lokatom długoterminowym.

 • Bank obronił pozycję z ubiegłego roku i zajął I miejsce wśród firm finansowych oraz II w ogólnej klasyfikacji rankingu polskich marek. Brand lidera sektora bankowego został wyceniony na 3,6 mld złotych.

 • Rodzice najmłodszych klientów mogą teraz otworzyć swoim pociechom Pierwsze Konto Oszczędnościowe w PKO Banku Polskim. Korzystając z niego, dzieci i młodzież uczą się systematyczności i oszczędzania. Najbardziej wytrwali zostaną nagrodzeni podwyższonym oprocentowaniem.