• Informacje na temat:

  ranking najlepszych stacji benzynowych

Artykuły na temat: ranking najlepszych stacji benzynowych
 • Hybryda: Czy to o się opłaci?

  Jeżeli pokonujemy co roku dziesiątki tysięcy kilometrów i szukamy oszczędnego samochodu, wybór często pada na zakup auta z Dieslem lub instalacją LPG. Od lat na rynku jest alternatywa, która okazuje się bezkonkurencyjna podczas eksploatacji w mieście. Auto z napędem hybrydowym. Jako pierwsi dostrzegli i docenili ją taksówkarze. Powodów jest kilka.

 • Ranking kont osobistych: Co czwarty bank daje zarobić na koncie

  Konto z Premią Banku BGŻ odwdzięczające się klientowi zwrotem 1 proc. przelewanego wynagrodzenia to najlepszy ROR w wiosennym rankingu kont Open Finance. BGŻ wygrał, bo nie zmniejszył premii klienta, choć w ciągu minionych sześciu miesięcy zrobiła to większość konkurentów.

 • Ranking miast - jak Polacy oceniają jakość obsługi?

  Trzech na czterech klientów narzeka na jakość obsługi polskich firm. W czym tkwi problem i z czego klienci są najmniej zadowoleni? Raport Programu Jakość Obsługi opracowany na podstawie opinii konsumentów odpowiada na te pytania.

 • W trzech bankach do zarobienia kilkaset złotych

  Dobre Konto Banku Millennium, dzięki zwrotom za płatności kartą wciąż pozostaje najlepszym ROR-em w rankingu Open Finance. Mimo że od sierpnia nie zmienił się lider naszego zestawienia, to w ofertach kont sporo się dzieje, niestety przeważają zmiany na niekorzyść. Ewentualne promocje kierowane są przede wszystkim do nowych klientów.