• Informacje na temat:

  ranking najwiekszych bankow swiata

Artykuły na temat: ranking najwiekszych bankow swiata
 • MBA - najcenniejszy dyplom świata?

  ...organizacji studenckich, wysoka pozycja na listach rankingowych... Na co zwracać uwagę, podejmując decyzję o wyborze uczelni? - Myślę, że nie istnieje na świecie uniwersalna "szkoła idealna". W zależności od(...) w centrum metropolii - zauważa Jan Stypułkowski. Czynnikiem decydującym o wyborze z pewnością nie powinny być wyłącznie rankingi. Różnorodność ocenianych kryteriów oraz publikatorów prowadzi do powstawania...

 • Najlepiej opłacane dyrektor generalne Ameryki

  ...dyrektor z naszego rankingu, Andrea Jung z Avon Products, zarobiła 11,8 miliona dolarów. Nasza lista pokazuje w jak różnych branżach szczyty kariery zdobyły kobiety - na przykład Ellen Kullman z DuPont(...), kobiety wciąż zarabiają jedynie 78% tego, co mężczyźni na podobnych stanowiskach. Jak obliczyliśmy wysokość wynagrodzenia: Na potrzeby rankingów, ustalamy wysokość wynagrodzenia gdy przyjmie ono formę...

 • Płace: To już nie dysproporcje. To przepaść

  ...byłego premiera Jana Krzysztofa Bieleckiego, prezesa Banku Pekao (niecałe 4,5 mln zł). Bankowcy nie okazują się wcale najlepiej uposażeni, skoro ranking zarobków otwiera prezes firmy(...) zainkasowali menedżerowie z pierwszej dwudziestki najlepiej zarabiających według najnowszego rankingu gazety giełdy "Parkiet". Stal twardsza od banków, a Polacy od brygad Marriotta Prezes...

 • Bank obronił pozycję z ubiegłego roku i zajął I miejsce wśród firm finansowych oraz II w ogólnej klasyfikacji rankingu polskich marek. Brand lidera sektora bankowego został wyceniony na 3,6 mld złotych.

 • PKO Bank Polski wygrał przetarg na obsługę budżetu miasta Katowice i jego 63 jednostek organizacyjnych, umacniając pozycję lidera w zakresie usług bankowych dla samorządów. Umowa została zawarta na 5 lat. Katowice to kolejne - obok Wrocławia, Szczecina, Poznania i Rzeszowa - miasto wojewódzkie obsługiwane przez bank.

 • Rodzice najmłodszych klientów mogą teraz otworzyć swoim pociechom Pierwsze Konto Oszczędnościowe w PKO Banku Polskim. Korzystając z niego, dzieci i młodzież uczą się systematyczności i oszczędzania. Najbardziej wytrwali zostaną nagrodzeni podwyższonym oprocentowaniem.

 • Gowin: Konsolidacja szkół wyższych i kompromis z obniżką wieku emerytalnego

  O koniecznych zmianach w szkołach wyższych, koszcie ulg innowacyjnych i ustawy frankowej oraz kompromisie wokół obniżki wieku emerytalnego - mówi Interii Jarosław Gowin, wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego, w rozmowie z Bartoszem Bednarzem i Pawłem Czuryło.

 • Kraje PIGS to gospodarcza bomba UE. Tym razem detonator mają Włosi

  Jeśli myślicie, że komicy wygłaszający zabawne monologi w kawiarniach (tzw. stand uperzy) albo improwizowane w małych klubach spektakle teatralne to wynalazek współczesności, jesteście w błędzie. Pionierami w zabawianiu widzów wymyślanymi na poczekaniu gagami są Włosi. W XVI w. rozwinęli komedię ludową, znaną powszechnie jako commedia dell'arte.