• Informacje na temat:

  ranking sklepow

Artykuły na temat: ranking sklepow
 • Ranking bezrobotnych. Politolodzy mają lepiej niż spawacze

  ...miejscu w rankingu są ślusarze. W rejestrach bezrobotnych jest ich 43 tys., czyli o 3 proc. więcej niż przed rokiem. - To dziwne, bo znalezienie dobrego fachowca w tym zawodzie graniczy z cudem - mówi...

 • Klienci wybierają najlepszy sklep internetowy

  "Już za niespełna miesiąc zostanie opublikowany największy ranking sklepów internetowych - Zaufane Opinie Ceneo.pl 2016."

 • Najlepsze i najgorsze miejsca do życia w UK

  Brzydka, pełna bandytów mieścina czy urocze, przyjazne miasteczko? Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca do emigracji, wybór ułatwią ci rankingi regularnie publikowane w brytyjskich mediach. Wskazują one okolice szczególnie warte zamieszkania i te, od których lepiej trzymać się z daleka.

 • W których sklepach warto robić zakupy? Sprawdź najnowszy ranking cen

  Wielkanocne zakupy artykułów spożywczych będą nas kosztować mniej niż przed rokiem. Na przykład na kilogram kiełbasy białej, według danych pochodzących z największych sieci handlowych, trzeba wydać od 7,99 zł do 17,04 zł.

 • ..., w którym występuje wzmożone zapotrzebowanie na ich usługi. Dlatego zanim rozpoczniemy poszukiwania pracy tymczasowej, która wypełni przedświąteczny czas, warto zapoznać się z rankingiem TOP 10 zawodów(...) na poziomie nawet 2400 złotych netto - dodaje Tomasz Hanczarek. Drugie miejsce w przygotowanym przez Work Service rankingu najbardziej dochodowych prac przedświątecznych zajął sprzedawca choinek...

 • Ranking Zaufanych Opinii Ceneo.pl 2016

  Zaufane Opinie są oznaczone w serwisie charakterystyczną zieloną tarczą. Pochodzą wyłącznie od klientów, którzy dokonali rzeczywistych zakupów. Każdego dnia użytkownicy Ceneo.pl wystawiają ok. 4,8 tys. Zaufanych Opinii. W programie "Zaufane Opinie Ceneo.pl" bierze udział ok 3800 sklepów. Oferty sklepów nagradzanych w programie są odwiedzane nawet 23% częściej niż pozostałe.

 • ...plasują się na podobnym poziomie jak w hipermarketach. Od czasu do czasu nim pójdziesz na zakupy, sprawdź też ranking najtańszych sklepów.

 • Ranking Zaufanych Opinii Ceneo.pl 2016 - zapraszamy na Galę LIVE

  Już jutro - we wtorek 25 października, o godz. 20.00 - poznamy najlepsze internetowe sklepy wyłonione w corocznym rankingu serwisu zakupowego Ceneo.pl.

 • Porównanie wynagrodzeń w największych firmach z branży IT

  ..., znalazły się w dalszej części rankingu.

 • Raport IPO: Dramatyczny spadek GPW

  Perspektywy rynku IPO w Europie wyglądają obiecująco. Niestety warszawski parkiet nadal drastycznie spada w rankingach. Zdaniem analityków, nadal nad naszym rynkiem są problemy związane z podatkiem od transakcji i przyszłością OFE.