• Informacje na temat:

  ranking uczelni wyższych w 2014

Artykuły na temat: ranking uczelni wyższych w 2014
 • Po tych uczelniach i kierunkach zarobisz najwięcej. Nawet 2,5 raza więcej niż przeciętna pensja

  ...wprowadziliśmy na rynek już w roku akademickim 2014-2015 - mówi dr Piotr Karwowski, rzecznik prasowy SGW. Wskazuje też, że na tak dobry wynik w rankingu wpływ ma z pewnością podejście uczelni do łączenia nauki(...)Ogólnopolski system monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów (ELA) szkół wyższych oficjalnie wystartował w 2016 roku. Dane, jakie w nim znajdziemy, bazują na informacjach pochodzących z systemu...

 • Zarabiają 77 proc. więcej niż ich rówieśnicy

  Osoby wracające do Polski z dyplomem amerykańskiej uczelni już na starcie dostają bardziej atrakcyjne oferty pracy, na wyższych i lepiej płatnych stanowiskach, z większym zakresem odpowiedzialnych zadań i obowiązków.

 • ​Szkoła Rydzyka to fenomen. Absolwenci bez problemu znajdują zatrudnienie

  Wyższa Szkoła Kultury Medialnej i Społecznej to uczelnia fenomen. Absolwenci uczelni ojca Tadeusza Rydzyka nie mają problemów ze znalezieniem pracy.

 • Lingwiści pilnie poszukiwani

  Co najmniej kilkuset lingwistów znajdzie pracę w centrach usług biznesowych m.in. w Krakowie, Wrocławiu i Łodzi do końca 2014 r. Rośnie popyt na absolwentów filologii niderlandzkiej, węgierskiej(...) zamawianych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego może stanowić istotne wsparcie dla sektora. Inwestorzy zachęcają maturzystów do wyboru kierunków filologicznych, ale tylko tych na dobrych uczelniach.

 • Gowin: Będą podwojenie ulg dla firm inwestujących w badania i rozwój

  Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego wkrótce przedstawi projekt tzw. drugiej ustawy o innowacyjności, której głównym założeniem będzie podwojenie ulg podatkowych dla przedsiębiorców inwestujących w badania i rozwój - podał w piątek szef resortu Jarosław Gowin.

 • W tych dziedzinach nie mamy odpowiednich kadr

  - Dzięki restrukturyzacji SGH będzie lepiej odpowiadała kryteriom międzynarodowych rankingów uczelni, co może zwiększyć jej szansę na lepsze w nich wyniki - podkreślał w czwartek rektor tej uczelni prof. Tomasz Szapiro.

 • Raport bieżący nr 62/2014 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Getin Noble Banku S.A. ("Emitent”),...

 • Zarząd Getin Noble Banku S.A. ("Emitent"), zgodnie z Rozdziałem II ust. 1 pkt 5) Dobrych Praktyk Spółek Notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych oraz...