• Informacje na temat:

  ranking uniwersytetów ekonomicznych w europie

Artykuły na temat: ranking uniwersytetów ekonomicznych w europie
 • Najlepsze uniwersytety świata

  Siódmy doroczny Academic Ranking of World Universities, akademicki ranking uniwersytetów świata, wyłania najlepsze uczelnie na świecie. Harvard stracił być może 30 proc. wartości swoich funduszy, ale wciąż pozostaje na szczycie.

 • Z Sankt-Petersburga do Krakowa

  Oleksiy Lomeyko został nowym dyrektorem krakowskiej fabryki Philip Morris. Zastąpił na tym stanowisku Marka Kalinowskiego, który objął stanowisko dyrektora ds. zarządzania łańcuchem dostaw na Unię Europejską i będzie pracować w Szwajcarii.

 • 14 firm w krakowskiej SSE zadeklarowało 298 mln zł na inwestycje

  ...zauważyć, że w mieście mocno rozwinął się również sektor bankowy. Mocną pozycję Krakowa jako lokalizacji dla inwestycji z sektora nowoczesnych usług potwierdzają światowe rankingi. W 2013 roku, Kraków zajął 10. miejsce w rankingu “100 top outsourcing destinations" przygotowanego w 2013 roku przez Tholons. Dzięki temu stał się pierwszym miastem z tego regionu Europy, który znalazł się w dziesiątce...

 • Pora na impuls z USA

  Koncepcja Trójmorza zaczyna nabierać realnych kształtów. Przełomem miał być wrześniowy szczyt w Rumunii. Potencjał gospodarczy i finansowy tego regionu nie jest mały. Wydaje się jednak, że jeśli inicjatywa ma się powieść, to wymaga wydatnej pomocy finansowej i technologicznej ze strony USA.

 • Dyplom jakiej uczelni jest wyceniany najwyżej?

  ..." - Global Masters in Finance Ranking 2011. W innym rankingu sporządzonym przez "FT", biorącym pod uwagę uczelnie ekonomiczne w Europie 1 - ALK zajmuje 60. miejsce, SGH 67., a pierwsze miejsce należy(...) polubić też ze względu na wykorzystanie matematyki na ekonomicznych kierunkach, na której oparte są przedmioty, tj. makro- i mikroekonomia, matematyka finansowa i ubezpieczeniowa, czy portfel inwestycyjny...

 • Janusz Filipiak: Modlę się, żeby nie było już więcej zmian, a tych rząd wprowadza sporo i w sposób nieskoordynowany

  - odziennie rano modlę się, żeby nie było już więcej zmian, a tych rząd wprowadza sporo i w sposób nieskoordynowany. Po co to majstrowanie na chybcika? Nie można wprowadzać reform spokojnie, po kolei, w sposób przewidywalny i zaplanowany? - pyta m.in. Janusz Filipiak profesor nauk technicznych, założyciel i prezes zarządu firmy informatycznej Comarch.

 • LGBT - atrakcyjni konsumenci i pracownicy

  Marketerzy od pewnego czasu coraz intensywniej przyglądają się grupie LGBT (Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender), dostosowując do niej ofertę i adresując działania marketingowe. W Europie wielkość rynku LGBT szacuje się na 587 mld euro, a konsumenci LGBT na świecie to, według szacunków, grupa licząca 300-400 mln osób.

 • Gwiazdy rankingu TFI

  Swój roczny ranking funduszy inwestycyjnych podsumowuje "Puls Biznesu", prezentując gwiazdy TFI.

 • Aż 150 studentów i absolwentów znajdzie pracę w Deloitte

  Podatkowej Roku za swoją działalność w Europie Środkowej i Wschodniej. Firma regularnie znajduje się również w czołówce rankingów najlepszych pracodawców w Polsce. Deloitte jako firma otwarta na różnorodność(...) Rzeszowie. Planujemy, że podczas wiosennej rekrutacji zatrudnimy łącznie około 150 osób, co, jest liczbą niebagatelną - mówi Krzysztof Kwiecień, Dyrektor Działu Human Resources w Polsce i Europie...

 • Polska tygrysem Europy?

  Wywiad z Kazimierzem Sedlakiem, doktorem nauk humanistycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego, autorem siedmiu książek dotyczących zarządzania zasobami ludzkimi, twórcą i dyrektorem pierwszej polskiej agencji doradztwa personalnego Sedlak & Sedlak.